-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si i menaxhoni dashurite ne zemer?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Si i menaxhoni dashurite ne zemer?   Mon Oct 20 2008, 23:26

Ju e dini qe ne jete ka disa lloj dashurish ku secila duket me e madhe se tjetra.Dashuria per prindin,per motrat-vellezerit,dashuria per bashkeshorin,per femijen...shtoni ju te tjerat...
Si i menaxhoni te gjitha ne te njejten kohe?....per te mos i lene pershtypje dikujt qe e keni lene mbas dore.Keqmenaxhimi i dashurive sjell edhe xhelozi midis nuses dhe nenes se djalit;midis 2 femijeve moshatar ndaj eshte e rendesishme edhe menaxhimi i dashurise,c'mund te na tregoni me teper ju?


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Mon Mar 16 2009, 23:34, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si i menaxhoni dashurite ne zemer?   Thu Oct 23 2008, 10:52

ahaaaaaaaaaaa ketu me ke kap mat tonce :4269: :4269: jo per gje po as vete se di. menyren se si e menaxhoj sja kam idene aman di vetem qe ca ndjej e shpreh dhe pik Smile mire apo keq ska rendesi lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si i menaxhoni dashurite ne zemer?   Fri Oct 24 2008, 14:16

TE KEQMENAXHNIMI I PRINDERVE TEK FEMIJET E DI KETE SE KAM PA VET TE NJE SHOQE....PRINDERIT DUHET TI MIRMBAJN TE DY APO TE GJITH FEMIJET NJESOJ JO NJERIN EDUA ME SHUME TJETRIN ME PAK KY ESHTE DALI I MAMAS KY SESHT I JONI E KESHTU ME RADH !
KY ISHTE MENDIMI IM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si i menaxhoni dashurite ne zemer?   Tue Oct 28 2008, 11:31

:33288: :33288: pse kalon ke shoqja ti mi, ec kalo ke une :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si i menaxhoni dashurite ne zemer?   Tue Oct 28 2008, 20:50

hahaha ok erdha :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si i menaxhoni dashurite ne zemer?   Tue Nov 04 2008, 12:12

(`*•.øfalma_lotin ø.•*“) shkruajti:
hahaha ok erdha :66829: :66829:

:444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: she majmundja direkt erdha thote, gati eshte :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si i menaxhoni dashurite ne zemer?   Tue Nov 04 2008, 14:36

eklips shkruajti:
(`*•.øfalma_lotin ø.•*“) shkruajti:
hahaha ok erdha :66829: :66829:

:444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: she majmundja direkt erdha thote, gati eshte :444456: :444456:


po mi pse jo hahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Si i menaxhoni dashurite ne zemer?   Wed Nov 05 2008, 11:43

ke me pagujt qoke pra avash ihere se jam smure apo do vish me duar ne xhep ti :p :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Dark_Angel
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
Dark_Angel

Numri i postimeve : 20
Age : 29
Location : Istambul
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: Si i menaxhoni dashurite ne zemer?   Wed Jan 14 2009, 14:42

EJ MENAXHIMI I DASHURISE ESHTE SHUME I VESHTIRE


TANI KA DASHURI TE NDRYSHME

UNE EPR VETE QTE QE NDJEJ E SHPREH SE E KAM INATE MENAXHIMIN HAHH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Si i menaxhoni dashurite ne zemer?   Wed Mar 04 2009, 18:27

kur ta mesoj do te them:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si i menaxhoni dashurite ne zemer?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si i menaxhoni dashurite ne zemer?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: