-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 'Me e embel eshte....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: 'Me e embel eshte....   Mon Oct 20 2008, 23:25

Me e embel eshte DASHURIA e fshehur apo DASHURIA e publikuar?


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Mon Mar 16 2009, 23:30, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 'Me e embel eshte....   Thu Oct 23 2008, 10:49

dashuria e fshehur :66829: :66829: ka lezetin e vete ri te jep me shume emocjone, rreziku eshte i embel :4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: 'Me e embel eshte....   Fri Oct 24 2008, 14:17

BRAVO VAMPIRE EDHE UN ASHTU MENDOJ :0112: :0112: :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 'Me e embel eshte....   Tue Oct 28 2008, 11:29

shijon me shume miiiiiiiiiiii te duket vetja si adoleshente ne cdo kohe, ndersa ashtu e shfaqur te behet monotone, ste jep emocjone fare. mua per vete jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: 'Me e embel eshte....   Tue Oct 28 2008, 20:51

you are right er zotin kur e din te shpis ose dikush tjeter sesht lezetttt sja shef lezetin a e fshefu poooo :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 'Me e embel eshte....   Tue Nov 04 2008, 12:11

(`*•.øfalma_lotin ø.•*“) shkruajti:
you are right er zotin kur e din te shpis ose dikush tjeter sesht lezetttt sja shef lezetin a e fshefu poooo :0112:

ehe ashtu eshte piciruke :0112: aman qe mos e dije nejri far eprap sjam dakord se duket sikur je duke dashuruar nje fantazme affraid :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: 'Me e embel eshte....   Tue Nov 04 2008, 14:37

eklips shkruajti:
(`*•.øfalma_lotin ø.•*“) shkruajti:
you are right er zotin kur e din te shpis ose dikush tjeter sesht lezetttt sja shef lezetin a e fshefu poooo :0112:

ehe ashtu eshte piciruke :0112: aman qe mos e dije nejri far eprap sjam dakord se duket sikur je duke dashuruar nje fantazme affraid :444456: :444456:


hahah te mua vetem nusja e djalit te xhaxhait e di Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 'Me e embel eshte....   Wed Nov 05 2008, 11:41

(`*•.øfalma_lotin ø.•*“) shkruajti:
eklips shkruajti:
(`*•.øfalma_lotin ø.•*“) shkruajti:
you are right er zotin kur e din te shpis ose dikush tjeter sesht lezetttt sja shef lezetin a e fshefu poooo :0112:

ehe ashtu eshte piciruke :0112: aman qe mos e dije nejri far eprap sjam dakord se duket sikur je duke dashuruar nje fantazme affraid :444456: :444456:


hahah te mua vetem nusja e djalit te xhaxhait e di Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

nga te tijet e dine te gjithe Embarassed ndersa nga te mite vetem xhaxhai me nusen e vete Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: 'Me e embel eshte....   Sun Nov 09 2008, 00:07

une jam e dhunshme e shprej dashurin Very Happy :66829:

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: 'Me e embel eshte....   Sun Nov 09 2008, 13:43

eklips shkruajti:
(`*•.øfalma_lotin ø.•*“) shkruajti:
eklips shkruajti:
(`*•.øfalma_lotin ø.•*“) shkruajti:
you are right er zotin kur e din te shpis ose dikush tjeter sesht lezetttt sja shef lezetin a e fshefu poooo :0112:

ehe ashtu eshte piciruke :0112: aman qe mos e dije nejri far eprap sjam dakord se duket sikur je duke dashuruar nje fantazme affraid :444456: :444456:


hahah te mua vetem nusja e djalit te xhaxhait e di Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

nga te tijet e dine te gjithe Embarassed ndersa nga te mite vetem xhaxhai me nusen e vete Embarassed Embarassedhahahaha ppo mir e mask eti mi pse sthu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: 'Me e embel eshte....   Tue Nov 11 2008, 11:36

ME E EMEL MJALTA NGA BALLTA :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: 'Me e embel eshte....   Wed Dec 17 2008, 11:05

RINA shkruajti:
ME E EMEL MJALTA NGA BALLTA :66829:

kush te ka rrejt miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: 'Me e embel eshte....   Wed Mar 04 2009, 18:49

rendesi ka qe ta duash. tani e fshehur e hapur njesoj eshte....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 'Me e embel eshte....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
'Me e embel eshte....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: