-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush duhet me shume ??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Kush duhet me shume ??   Mon Oct 20 2008, 23:24

Ke doni me shume?
Meshkujt: Gruan apo Nenen?
Femrat: Burrin apo Nenen?


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Wed Mar 04 2009, 19:18, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Thu Oct 23 2008, 10:46

te 2 sekush ka dashurine e vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Fri Oct 24 2008, 14:18

TE GJITHHHHHHHH BRO PA MARR PARASYSH SE CFAR ESHTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Sat Oct 25 2008, 11:41

she kjo lexo mi temen direkt e dha pergjigjen :66:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Sat Oct 25 2008, 11:43

hahahahahahahaha :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Sun Oct 26 2008, 11:41

vallahi ndonjehere duhet em shume burri sesa mami :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Sun Oct 26 2008, 11:44

hahahahahah :0123: :0123: :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Sun Oct 26 2008, 11:54

he mi pse qesh ti se ashtu eshte Very Happy se mami qe me mjes te zjon coju bej punet te thote ndersa burri sthote gje te kap te hudh nga krevati :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Tue Oct 28 2008, 21:00

hahahah jo mi se burri te ngre ndryshe me perkedhelje :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Wed Oct 29 2008, 16:09

ah kush duhet...............po ku ka me familjen miiiiiiiiiiiiiii se burr e grua ka plot i gjen kudo ndersa nen e babe ste behet njeri,mesoni mesoni se jeni te vogla :7777: :7777:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Thu Oct 30 2008, 11:44

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
ah kush duhet...............po ku ka me familjen miiiiiiiiiiiiiii se burr e grua ka plot i gjen kudo ndersa nen e babe ste behet njeri,mesoni mesoni se jeni te vogla :7777: :7777:

:444456: po pra pa pervoje ne te dyja :444456: ske faj ti se ste zjon mami qe me 5 te te thoe ec coju beji titeti buken , se ke per te bere pune se ke per te bere kete, ate kete , ate pastaj me thuaj ti lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Fri Oct 31 2008, 19:07

pse ri xhike nga kjo gje te ben te dallosh prinderit nga burri???ik mi vdis pfffffffffff sqenke gje dhe ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Mon Nov 03 2008, 12:02

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
pse ri xhike nga kjo gje te ben te dallosh prinderit nga burri???ik mi vdis pfffffffffff sqenke gje dhe ti

uuuu avash ti . do te shof ty kur te ksh grujen dhe te doje me shume mamen e vete ajo sesa ty naaaaaaaaa puf ffff ne vend ke per te bere me degjo mua :444456: :444456: se ishalla se te degjoj te thuash rri pas mamit akoma ajo sikur eshte martuar me mamin :444456: :444456: ti thuaj shyqyr ore se je dhe cun lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Mon Nov 03 2008, 16:16

eklips mos flit vetem per veten riiiiiiiiiiiiiii se ti pa bur ke me ngel :444456: :444456::444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Tue Nov 04 2008, 11:52

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
eklips mos flit vetem per veten riiiiiiiiiiiiiii se ti pa bur ke me ngel :444456: :444456::444456:

weeeeeeeeeeeeeee poci :666458: mos ma qaj hallin per burre mua se jam ok Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Wed Mar 04 2009, 19:14

nuk eshte njesoj dashuria......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Wed Mar 04 2009, 19:21

dhe nenen edua mor si nen po burrin pak me shum se do kaloj jet :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Wed Mar 04 2009, 19:23

vala shkruajti:
dhe nenen edua mor si nen po burrin pak me shum se do kaloj jet :0124: :0124:
Po dho jo aq shume se nganjehere behen te merzitshem :0126:


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Wed Mar 04 2009, 19:26, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Wed Mar 04 2009, 19:25

burri i merzitshem jo te bon mir :0124: :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Sun Mar 08 2009, 13:50

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Thu Jun 04 2009, 23:15

normal qe nenen nese do bejm krahasim ndermjet ketyre 2 personave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Sat Jun 13 2009, 17:20

nena
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   Sat Aug 08 2009, 02:51

ENTONY shkruajti:
Ke doni me shume?
Meshkujt: Gruan apo Nenen?
Femrat: Burrin apo Nenen?e para eshte nena e dyta je ti, te shtrenjta ju kam te dyja, ju kam si syte e mi

edhe pse kjo shprehja eshte shume e vertet, une mendoj se nuk ka dy dashuri qe mund te krahasohen, s'eshte logjike, seci do ne menyren e vete, secili ka dashure e vete.

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush duhet me shume ??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush duhet me shume ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: