-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Mon Oct 20 2008, 23:23

pytje eshte shum e thjesht cfar ju bie me shum ne sy te nje femer apo te nje mashkull si psh: floket , syt, duart, veshja........buzeqeshja............ cfar mendoni ju apo juve qa ju bjen ne sy ma shum?


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Thu Mar 05 2009, 20:00, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 23 2008, 10:37

varet nga situata, me teper vleresoj menyren e te komunikuarit dhe pozicionin e qendrimit fizik, me pas syte dhe buzeqeshjen, por duke ditur qe ajo qe na bie me teper ne sy eshte ana fizike shof me teper syte dhe buzet buzeqeshjen, kam fiksim cunat qe kane sy shprehes dhe buzeqeshje provokuese Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Fri Oct 24 2008, 14:20

WEEE I KAM QEJF MESHKUJT QE JAN ME SYYYYYYYY TE GJELBER OSE TE KALTERRRRRRRRRRRRRRR VDESSSSSSSSS FARE DHE ATO QE JAN SI BOSSAAAAAAAAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Sat Oct 25 2008, 01:48

aparenca dhe menyra e te folurit[/color] Very Happy  Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Sat Oct 25 2008, 11:40

hahahaha puuuu me fol ti me mu brooooooo asnjeher ste bie ne sy hahahhaha :0123: :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Sun Oct 26 2008, 11:45

respekti dhe syte i kam inat njerezit qe ste shohin ne sy kur te flasin po mi hallkatin syte si satelit :7897:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Wed Mar 04 2009, 20:50

veshja dhe veprimet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Mar 05 2009, 11:53

respektidhe buzceshja :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*Emogirl*
VIP
VIP
*Emogirl*

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Mar 05 2009, 16:11

SYTE E BUZEQESHJA.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Sun Mar 08 2009, 11:15

ore te flas me hapur un se eshte hera e 2 qe futem ne kete forum edhe ndihem me i lir:D:D:D:D:D:D:D
mua me bie ne sy me shum ballkonet:D:D:D:D:D:D:D:D:D
edhe lekani:D:D:D:D:D:DD:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Tue Jul 14 2009, 22:53

hunda :7777:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
aristogata

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Wed Jul 15 2009, 00:31

menyra si sillet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Wed Jul 15 2009, 01:54

sinqeriteti gjo qe ska per te nodh naihere ke femrat sot..

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
aristogata
Moderator
Moderator
aristogata

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Jul 16 2009, 00:11

ENTONY shkruajti:
sinqeriteti gjo qe ska per te nodh naihere ke femrat sot..

ncncncncnc :3333: :3333:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Fri Jul 17 2009, 01:03

si fillim aparenca..pastaj vin te tjerat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Fri Jul 17 2009, 12:32

sytee. se di pse po jam e fiksuar dhe urrej ne kulm kur flasin e ste shofin boooooooooooo :fly:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Sat Aug 08 2009, 02:26

[quote="°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°"]si fillim aparenca..pastaj vin te tjeratjo re jo pa zi njeher be ti :444: :444: :444:

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Wed Sep 30 2009, 15:15

Thjeshtesia..e saj do te me magjepte pa mase...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 01 2009, 00:02

sharmi, edukata

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 01 2009, 00:05

Se Kam asnjeren heheeh LooooooL Very HappyEmbelsia.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 01 2009, 00:06

dhe bukuria

kete e ke ti

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 01 2009, 00:07

trupi dhe gjatesia

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 01 2009, 00:11
floket e zinje

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 01 2009, 00:14

fLOKET PA KREF nga gjumi nates

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 01 2009, 00:17

syte

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Demon_Boy
VIP
VIP
Demon_Boy

Numri i postimeve : 173
Age : 31
Location : Verdalle Neper Hapsire ;)
Humor : .............
Registration date : 23/09/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 01 2009, 00:18

it's me shkruajti:
dhe bukuria

kete e ke ti


jo ne kete se kam Razz hahaha

Plap Thjeshtesia....dhe......heshtja...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.parajsajone.5forum.net
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 01 2009, 00:23

qetesia

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 01 2009, 00:52

aroma parfumit

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 01 2009, 00:57

durimi

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 01 2009, 01:02

e paduruar

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
aristogata
Moderator
Moderator
aristogata

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   Thu Oct 01 2009, 01:12

sjellja :7777:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar ju bie ne sy me shum te nje m. apo f.?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: