-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 RoMaNcE_MESAZH PER TE GJITH

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: RoMaNcE_MESAZH PER TE GJITH   Mon Oct 20 2008, 23:20

Ky mesazh ėshtė pėr te gjithė ata njerez qė kane dashur ne jeten e tyre njė njeri dhe jane zhgenjyer:

Sado i vrare te jetė shpriti juaj, sado qe te jeni te zhgenjyer te jeni nga kjo jetė, mos urreni por dashuroni serisht, se dashuria ėshtė Diēka e shenjte, Diēka hynore, pa te jeta nuk ka kuptim. Prandaj hiqeni urrejtien nga jeta juaj dhe dashuroni serisht. ėshtė e vetmja menyre pėr ti dhene jetės sone njė Diēka me vlere Diēka qė do te na shoqeroje ne gjithė udhekryqin e jetės sone. Dashuroni, por mos harroni ti jepni dashuri atij njeriu qė vertet ju meriton, qė vertet e meriton kėtė gje, jo njė njeriu qė sdi tju vleresoj dhe sdi t'jua kthej ate dashuri. Ky ėshtė mesazhi im pėr te gjithė ata qė jane zhgenjyer nga dashuria dhe nga kjo jetė e poshter. Ndoshta njė dite zoti do te na shohi te gjithė dhe do te na jape ate cka duam vertet. Dhe e vetmja gje qė duam ne kėtė jetė ėshtė njė njeri te paster e te sinqerte qė te na doje dhe ta duam.


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Sun Mar 15 2009, 01:27, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: RoMaNcE_MESAZH PER TE GJITH   Wed Dec 17 2008, 11:37

......................................AMIN....................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: RoMaNcE_MESAZH PER TE GJITH   Wed Dec 17 2008, 18:32

ADMIN TE LUMT GOJA LAL :816:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: RoMaNcE_MESAZH PER TE GJITH   Thu Dec 18 2008, 16:25

BRAVOOOOOOOOOOOO BROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: RoMaNcE_MESAZH PER TE GJITH   Sun Dec 21 2008, 11:20

po puna eshte qe a ka nejri qe na do per ate qe jemi se ???..............................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: RoMaNcE_MESAZH PER TE GJITH   Wed Mar 04 2009, 18:40

e bravo entony ke permisime per te arthmen:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: RoMaNcE_MESAZH PER TE GJITH   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
RoMaNcE_MESAZH PER TE GJITH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: