-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CA PO BENI NE KETO MOMENTE

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Aug 09 2008, 02:21

vampirja shkruajti:
its me po pra nipit se i ka te buta faqet:D ky eshte burre i ka si iriq faqet te cpon afro afroi kam thone mi 38238578539 here majmunit , hiqe mjekren , po si degjon kaptina atij mi, e do norja me mjeker ndaj Laughing Laughing
te puthesh faqet e atij i bi sikur puth me llap telin e tenxhereve ri Laughing Laughing

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Aug 09 2008, 14:07

shkolla na ka lene menie vetem per shifrat Laughing hic menie tjeter. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
pse mer ku e di une qe i ke te buta ti? Shocked Shocked afrohu ti ti shkul pak pastaj te besoj Laughing Laughing po se vuna doren ne plag une nuk besoj fare Laughing

ps dadi ate nipin tat do ma bosh mua, se me duket kam rene ne dashni me ate Embarassed Embarassed amon me qafsh nje kafe se do me ngel fiksim Laughing


HAHAHHA HAJDE MI PRA PROVOI SE MJE BO SI ATO PRIFTERINJT PA VEN DOR NE PLAG NUK BESOJ HAHAHAH TE VDES UN PER TY,SHPIRTO PER NIPCEN RRI PA EMRAK HAJDE SE DO TE PREZANTOJ UN TE JAP FJALEN,NJE KAFE THE EEE??QYQA NJE NAT NE HOTEL MI HAHAHHAAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Aug 09 2008, 14:09

i kam thone mi 38238578539 here majmunit , hiqe mjekren , po si degjon kaptina atij mi, e do norja me mjeker ndaj Laughing Laughing
te puthesh faqet e atij i bi sikur puth me llap telin e tenxhereve ri Laughing LaughingMOS ME NGATERRONI ME NAI TJETER RI SE UN SMAJ MJEKERR ASNJEHER,HAHAH O IT'S ME ENE EL TENXHERE ME BONE RI HAHAHAH WEEEEE UN JAM QUMESHT RI QUMESHT Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Aug 09 2008, 15:26

<<DaDdYs>> shkruajti:
i kam thone mi 38238578539 here majmunit , hiqe mjekren , po si degjon kaptina atij mi, e do norja me mjeker ndaj Laughing Laughing
te puthesh faqet e atij i bi sikur puth me llap telin e tenxhereve ri Laughing LaughingMOS ME NGATERRONI ME NAI TJETER RI SE UN SMAJ MJEKERR ASNJEHER,HAHAH O IT'S ME ENE EL TENXHERE ME BONE RI HAHAHAH WEEEEE UN JAM QUMESHT RI QUMESHT Razz Razz Razz


pse rren ti ri xhike ti je si kos i thartum qumesh thote:D:DD:D:D its me a te vi dhe une me ty te takojme nipcen e ketij majmunit ketu :p Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Aug 10 2008, 00:34

pse rren ti ri xhike ti je si kos i thartum qumesh thote:DVery HappyD:DVery Happy its me a te vi dhe une me ty te takojme nipcen e ketij majmunit ketu :p Razz Razz


O ME MORSH PLESHTAT TI MU SE UN JAM MJOLT RI MJOLT HAHAHAH,EJ PO KUR TE VINI TE NIPI IM BENI NJE RRUGE EDHE 321412 [UNE,DMTH DO ME TAKONI DHE MU DONI SDONI Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Aug 10 2008, 10:12

<<DaDdYs>> shkruajti:
pse rren ti ri xhike ti je si kos i thartum qumesh thote:DVery HappyD:DVery Happy its me a te vi dhe une me ty te takojme nipcen e ketij majmunit ketu :p Razz Razz


O ME MORSH PLESHTAT TI MU SE UN JAM MJOLT RI MJOLT HAHAHAH,EJ PO KUR TE VINI TE NIPI IM BENI NJE RRUGE EDHE 321412 [UNE,DMTH DO ME TAKONI DHE MU DONI SDONI Razz Razz Razz

e gjithe qejf xhike cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Aug 12 2008, 00:19

e gjithe qejf xhike cheers


UN SA ERDHA NGA NJE DARK,AMON PO KAM PI PAK VEN EDHE ME DUKEN GERMAT NGA 3211 HER,HAHAHA XHIKE FLM QE DO ME TAKOSH ME GJITH QEF,PO ME MEND NE KOK ISHALLA Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Aug 12 2008, 11:01

<<DaDdYs>> shkruajti:
e gjithe qejf xhike cheers


UN SA ERDHA NGA NJE DARK,AMON PO KAM PI PAK VEN EDHE ME DUKEN GERMAT NGA 3211 HER,HAHAHA XHIKE FLM QE DO ME TAKOSH ME GJITH QEF,PO ME MEND NE KOK ISHALLA Very Happy Very Happy Very Happy

ou xhike ca ke thone Shocked pse ri do martohemi ne qe thu me mend ne koke cheers cheers lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Aug 12 2008, 17:16

ou xhike ca ke thone Shocked pse ri do martohemi ne qe thu me mend ne koke


PSE CUDITESH RI SE NUK I DIHET PSE BEN SI E HABITUR?!!!YLLI NEVER SAY NEVER HAHAHAHAHAHH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Aug 12 2008, 17:40

ik ri dreq ik s eje kalamoni im:p ska martese me mamin e cunin :p osht turp : Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Aug 12 2008, 19:43

vampirja shkruajti:
ik ri dreq ik s eje kalamoni im:p ska martese me mamin e cunin :p osht turp : Embarassed

UUUUUU CNA THE Shocked Shocked Shocked KUSH THA QE JAM KALAMONI JOT UN RI??SE NA HABITE,AHHAAH SHIKO MOSHEEN ATY TI?HAHAHA NEJSE SE SDUA MARTES JO MOS NA FLIT KAQ SERIOZISHT,SE STE MOR PER GRU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Aug 13 2008, 03:03

<<DaDdYs>> shkruajti:
shkolla na ka lene menie vetem per shifrat Laughing hic menie tjeter. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
pse mer ku e di une qe i ke te buta ti? Shocked Shocked afrohu ti ti shkul pak pastaj te besoj Laughing Laughing po se vuna doren ne plag une nuk besoj fare Laughing

ps dadi ate nipin tat do ma bosh mua, se me duket kam rene ne dashni me ate Embarassed Embarassed amon me qafsh nje kafe se do me ngel fiksim Laughing


HAHAHHA HAJDE MI PRA PROVOI SE MJE BO SI ATO PRIFTERINJT PA VEN DOR NE PLAG NUK BESOJ HAHAHAH TE VDES UN PER TY,SHPIRTO PER NIPCEN RRI PA EMRAK HAJDE SE DO TE PREZANTOJ UN TE JAP FJALEN,NJE KAFE THE EEE??QYQA NJE NAT NE HOTEL MI HAHAHHAAHAH


uu te vdes une per ate nipin tat, po tani kam merak do me pranoj ai mu apo jo Sad Sad se eshte shume thekthi per mu Embarassed Embarassed
hudhi nje fjale te mir eme qafsh

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Aug 13 2008, 03:07

<<DaDdYs>> shkruajti:
i kam thone mi 38238578539 here majmunit , hiqe mjekren , po si degjon kaptina atij mi, e do norja me mjeker ndaj Laughing Laughing
te puthesh faqet e atij i bi sikur puth me llap telin e tenxhereve ri Laughing LaughingMOS ME NGATERRONI ME NAI TJETER RI SE UN SMAJ MJEKERR ASNJEHER,HAHAH O IT'S ME ENE EL TENXHERE ME BONE RI HAHAHAH WEEEEE UN JAM QUMESHT RI QUMESHT Razz Razz Razz


jo mer i ke gjize, me njecike vaje ulliri kaloj darken une Laughing Laughing

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Aug 13 2008, 13:39

uu te vdes une per ate nipin tat, po tani kam merak do me pranoj ai mu apo jo Sad Sad se eshte shume thekthi per mu Embarassed Embarassed
hudhi nje fjale te mir eme qafsh

HAJDE TAKOJE TI NJEHER SE UN JA KAM BER SI MUHABET,SI FILLIM MKA THEN SKAM PRETENDIME SA TI MAR PAK DOREN HAHAHAHAHAHA,KSHU QE HAJDE PA FRIK SE TE MORME E KE PROVIMIN bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Aug 13 2008, 13:41

jo mer i ke gjize, me njecike vaje ulliri kaloj darken une Laughing

PO RI TI PO SE MEND VETEM ME HENGER I KE,PRANDAJ SE BER SA I FUCI TI,TKAM THEN MOS RRI AFER BLEROS SE TE NGJIT SMUNDJEN cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Aug 13 2008, 16:46

<<DaDdYs>> shkruajti:
jo mer i ke gjize, me njecike vaje ulliri kaloj darken une Laughing

PO RI TI PO SE MEND VETEM ME HENGER I KE,PRANDAJ SE BER SA I FUCI TI,TKAM THEN MOS RRI AFER BLEROS SE TE NGJIT SMUNDJEN cheers cheers cheers cheers


prap me mua ti mor affraid affraid ububu nene si qenka ky moj shoqeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee affraid affraid me eshte qep mu ene sme le rehat mi amon me nxorri namin kot me la beqo ter jeten Sad Sad une e mbaj veten per elegonte ky thote te ngjit semundjen Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Aug 13 2008, 18:45

prap me mua ti mor affraid affraid ububu nene si qenka ky moj shoqeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee affraid affraid me eshte qep mu ene sme le rehat mi amon me nxorri namin kot me la beqo ter jeten Sad Sad une e mbaj veten per elegonte ky thote te ngjit semundjen Sad Sad

SKAM KU SHKOJ ME TY E KAM,NUK THUA SHYQYR QE TE JAM QEP UN!!JOM I TMERESHEM EEE.HAHHAHAH,UN STE NXORRA NAMIN MI JO ATE QE DI THASH SE SMEREM HIC ME LLAFE Razz Razz HAHAHAHA.......JE PAK ELEGANTE KUR KE QEN E RE JO TANI HAHAHAHHAA,WEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Aug 14 2008, 00:16

<<DaDdYs>> shkruajti:
uu te vdes une per ate nipin tat, po tani kam merak do me pranoj ai mu apo jo Sad Sad se eshte shume thekthi per mu Embarassed Embarassed
hudhi nje fjale te mir eme qafsh

HAJDE TAKOJE TI NJEHER SE UN JA KAM BER SI MUHABET,SI FILLIM MKA THEN SKAM PRETENDIME SA TI MAR PAK DOREN HAHAHAHAHAHA,KSHU QE HAJDE PA FRIK SE TE MORME E KE PROVIMIN bounce bounce bounce bounce bounce bounce


flm se me ishte prish gjumi per zotin, kisha 1cike merak, se me ka ngel fiksim Laughing
nje pale nallane do te blej , se u fute mbles Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Aug 14 2008, 00:18

<<DaDdYs>> shkruajti:
jo mer i ke gjize, me njecike vaje ulliri kaloj darken une Laughing

PO RI TI PO SE MEND VETEM ME HENGER I KE,PRANDAJ SE BER SA I FUCI TI,TKAM THEN MOS RRI AFER BLEROS SE TE NGJIT SMUNDJEN cheers cheers cheers cheersdua mer te behem si fuci, mos te kem ftohte ne dimer, se dhjami te mban mire, ngrohte , dhe ke ca kap, jo kocke te te vras Laughing

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Aug 14 2008, 00:20

vampirja shkruajti:
<<DaDdYs>> shkruajti:
jo mer i ke gjize, me njecike vaje ulliri kaloj darken une Laughing

PO RI TI PO SE MEND VETEM ME HENGER I KE,PRANDAJ SE BER SA I FUCI TI,TKAM THEN MOS RRI AFER BLEROS SE TE NGJIT SMUNDJEN cheers cheers cheers cheers


prap me mua ti mor affraid affraid ububu nene si qenka ky moj shoqeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee affraid affraid me eshte qep mu ene sme le rehat mi amon me nxorri namin kot me la beqo ter jeten Sad Sad une e mbaj veten per elegonte ky thote te ngjit semundjen Sad Sad


mire mi pse ja une qe jom 145 kg ca problemi ka me mua?? affraid affraid affraid se po ndihem e ofenduar tani Laughing Laughing
djali e ka nje gje mi shoqe, po ca ka nuk po ma tregon, do jete ndonje gje e mire se si te qeshur e shof majmunin Laughing Laughing

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Aug 14 2008, 04:11

flm se me ishte prish gjumi per zotin, kisha 1cike merak, se me ka ngel fiksim Laughing
nje pale nallane do te blej , se u fute mbles Very Happy

QYQAAAAAAA PRAFT PIKA MU PSE SKE THEN TI MI YLLO SE STE LEJA UN TU PRISHTE GJUMI TU PER "NELTONIN" ME THUJ KUR TE DUASH DHE ERDHI{edhe un me ate},ZEMRA DU DHE NJE PAL BIZHAME ME KUKULLA UN DO MI BLESH Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Aug 14 2008, 04:14

dua mer te behem si fuci, mos te kem ftohte ne dimer, se dhjami te mban mire, ngrohte , dhe ke ca kap, jo kocke te te vras Laughing

ME FALNI QE PO NDERHY SI SHUM UN,PO A DONI ME GJET BURR JU TE DYJA APO E KENI BO NE MEN ME NEJT BEQARE PER GJITH JETEN OSE TE GJENI TENXHERIA KAPAKUN Very Happy Very Happy Very Happy SHPIRTI MISHI HAET KURSE KOCKA LEPIHET KSHU QE ESHTE ME I SHIJSHEM KOCKA lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Aug 14 2008, 04:19

mire mi pse ja une qe jom 145 kg ca problemi ka me mua?? affraid affraid affraid se po ndihem e ofenduar tani Laughing Laughing
djali e ka nje gje mi shoqe, po ca ka nuk po ma tregon, do jete ndonje gje e mire se si te qeshur e shof majmunin Laughing

QYQAAAA MI IJEEEEEEEE SE NA QEKA GOCA 145 KG,NCNCNC EPO SE KAM DIT UN SE DASHUROHESHA DIREKT ME TY,PASTAJ KU E PE TE QESHURIN TI ME ATE UN MI ZEMRA???SE NA HABITE Shocked Shocked SGUXO ROBI ME HAP PAK DHEMBET KUR I KA TE BUKURA SE VAHHAHIN KTU TA VEN VULEN Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Aug 14 2008, 15:43

ueeeeeeeeeeeeeee ue ueeeeeeeee Shocked Shocked ca behet mer jahu Shocked nje dite mungoj une dhe ka plas vence thashethemi kete lol! xhike mer qe je i qeshur je dhe qe ke nje gje e ke ate mbaje po ec na thuj ca ke se ta nxjerrim me zor ne pastaj Very Happy:D apo jo mi shoqe lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Fri Aug 15 2008, 02:14

AMON SE KAM SE JAM PAK FARE TAP Razz Razz Razz ISHA PAK PER NATEN E BARDH GJA PO EHE SE MBAJE DOT UN,PLEQERI HESAPI SE DUROJME DOT ME ZHURMEN,PFFFFFFFFF ERDHA NE SHPI EDHE PO LEXOJ NAI GJE KTEJ PO EHE GJYSMA GJYSMA PO I LEXOJ HAHHAH....TI RI XHIKE CA KE ME MU AMON CA DO ME ME NXJERR ME ZOR RIIIIIIII SE E NXJERR VET UN SKAM TURP lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Fri Aug 15 2008, 03:40

vampirja shkruajti:
ueeeeeeeeeeeeeee ue ueeeeeeeee Shocked Shocked ca behet mer jahu Shocked nje dite mungoj une dhe ka plas vence thashethemi kete lol! xhike mer qe je i qeshur je dhe qe ke nje gje e ke ate mbaje po ec na thuj ca ke se ta nxjerrim me zor ne pastaj Very Happy:D apo jo mi shoqe lol!


me dhune mi shoqe me dhune Laughing e rregullojme ne ate

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Fri Aug 15 2008, 03:43

<<DaDdYs>> shkruajti:
flm se me ishte prish gjumi per zotin, kisha 1cike merak, se me ka ngel fiksim Laughing
nje pale nallane do te blej , se u fute mbles Very Happy

QYQAAAAAAA PRAFT PIKA MU PSE SKE THEN TI MI YLLO SE STE LEJA UN TU PRISHTE GJUMI TU PER "NELTONIN" ME THUJ KUR TE DUASH DHE ERDHI{edhe un me ate},ZEMRA DU DHE NJE PAL BIZHAME ME KUKULLA UN DO MI BLESH Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed


Laughing Laughing te bjel une mer ca te dush ti, edhe boksera me arusha.te vdes une per ate rushin e vogel qe ta haj me dhembe

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Fri Aug 15 2008, 03:57

<<DaDdYs>> shkruajti:
dua mer te behem si fuci, mos te kem ftohte ne dimer, se dhjami te mban mire, ngrohte , dhe ke ca kap, jo kocke te te vras Laughing

ME FALNI QE PO NDERHY SI SHUM UN,PO A DONI ME GJET BURR JU TE DYJA APO E KENI BO NE MEN ME NEJT BEQARE PER GJITH JETEN OSE TE GJENI TENXHERIA KAPAKUN Very Happy Very Happy Very Happy SHPIRTI MISHI HAET KURSE KOCKA LEPIHET KSHU QE ESHTE ME I SHIJSHEM KOCKA lol! lol! lol!


e po prape mishi te heq urin, kockat ta shtojne Very Happy une burrin e kam gjet, ja kam hudhe do shendoshem sa te du tani Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Fri Aug 15 2008, 05:16

Laughing Laughing te bjel une mer ca te dush ti, edhe boksera me arusha.te vdes une per ate rushin e vogel qe ta haj me dhembe

HAHAHAHA EHE I DU DHE BOKSERAT ME ALUSHA TE BUKLA HAHAHH SA QEF,QYQA TE ISHA UN SI NELTONI TE ME HAJE TI SA QEF Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Fri Aug 15 2008, 05:19

e po prape mishi te heq urin, kockat ta shtojne Very Happy une burrin e kam gjet, ja kam hudhe do shendoshem sa te du tani Very Happy


AIIIIIIII EPO SHENDOSHU ATEHER PO E PATE GJET BURRIN,SE SKA GJE JO TE LEN AI PO HE HAHAHHAHAHAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Aug 17 2008, 10:19

une sapo erdha en pune kam 3 dite semure dhe tani mezi po marr veten Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Aug 17 2008, 20:17

vampirja shkruajti:
une sapo erdha en pune kam 3 dite semure dhe tani mezi po marr veten Neutral

QYQAAAAAAA THAHS UN PSE MUNGON TI KTU scratch scratch NJE KOMPOSTO DO TA BI SHPIRTI JOT TY HAHAH SE TE BEN ME MIRE GJEJA IME Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Mon Aug 18 2008, 15:33

flm xhike flm shume I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Aug 20 2008, 03:45

<<DaDdYs>> shkruajti:
e po prape mishi te heq urin, kockat ta shtojne Very Happy une burrin e kam gjet, ja kam hudhe do shendoshem sa te du tani Very Happy


AIIIIIIII EPO SHENDOSHU ATEHER PO E PATE GJET BURRIN,SE SKA GJE JO TE LEN AI PO HE HAHAHHAHAHAHAHAHA


E LEJ VETE UNE MER ATE, SE ME KA LODH KOKEN SE NGELI NE PUNE Sad Sad NUK HEHET E NJEJTA GJELLE GJITHMON, SI E KE MENDJEN TI?' TE HUDHEM UNE NGA SHIJAKU? Laughing Laughing

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Aug 20 2008, 03:45

vampirja shkruajti:
une sapo erdha en pune kam 3 dite semure dhe tani mezi po marr veten Neutral


TE SHKUARA MI RRUSH, SHYQYR QE KALOJ Crying or Very sad

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Aug 20 2008, 03:46

<<DaDdYs>> shkruajti:
Laughing Laughing te bjel une mer ca te dush ti, edhe boksera me arusha.te vdes une per ate rushin e vogel qe ta haj me dhembe

HAHAHAHA EHE I DU DHE BOKSERAT ME ALUSHA TE BUKLA HAHAHH SA QEF,QYQA TE ISHA UN SI NELTONI TE ME HAJE TI SA QEF Embarassed EmbarassedTE HENGSHA VESHET UNE TY , DEGJOVE Laughing Laughing Laughing

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Aug 21 2008, 18:55

vampirja shkruajti:
flm xhike flm shume I love you

ASGJE YLLO,TE SHKUARA DHE ISHALLA KURR MOS TE PAFSHA SEMUR Laughing Laughing geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Aug 21 2008, 18:58

E LEJ VETE UNE MER ATE, SE ME KA LODH KOKEN SE NGELI NE PUNE Sad Sad NUK HEHET E NJEJTA GJELLE GJITHMON, SI E KE MENDJEN TI?' TE HUDHEM UNE NGA SHIJAKU? Laughing Laughing

EJ ZOT CA ROBSH!!NCNCNC SI TA THON TROC FARE,VDIS TI PO DESHE,PO THUJE LARG E LARG MI ZEMER SE JEMI DHE ME ZEMER ME RAN TE FIKET MUA Mad Mad Mad MIRE E KE QE PO E NJEJTA GJE NUK HAET,UN MENDJEN ME TY GJITHMON E KAM PASUR,HAJDE ZEMERA NJE FISHKELLIM MUA EDHE TVI TE MAR QYQAAAAAAA TELEBINGO MBJE ATEHER HAHAHAH.....MWAHHHHHHHH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Aug 21 2008, 18:59

TE HENGSHA VESHET UNE TY , DEGJOVE Laughing Laughing Laughing

HAHAHAH ME HENKSH VESHET ME DYLL HAHAHAH KAM 1 MUAJ PA I LA HAAHHAHAHAHAHA SA TMIRA JAN BO HMMMMM HAHAAHAH O YLL BOTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Aug 23 2008, 00:31

<<DaDdYs>> shkruajti:
E LEJ VETE UNE MER ATE, SE ME KA LODH KOKEN SE NGELI NE PUNE Sad Sad NUK HEHET E NJEJTA GJELLE GJITHMON, SI E KE MENDJEN TI?' TE HUDHEM UNE NGA SHIJAKU? Laughing Laughing

EJ ZOT CA ROBSH!!NCNCNC SI TA THON TROC FARE,VDIS TI PO DESHE,PO THUJE LARG E LARG MI ZEMER SE JEMI DHE ME ZEMER ME RAN TE FIKET MUA Mad Mad Mad MIRE E KE QE PO E NJEJTA GJE NUK HAET,UN MENDJEN ME TY GJITHMON E KAM PASUR,HAJDE ZEMERA NJE FISHKELLIM MUA EDHE TVI TE MAR QYQAAAAAAA TELEBINGO MBJE ATEHER HAHAHAH.....MWAHHHHHHHH


kshu i them une mer gjonat, troc, ca ke ti? Suspect Suspect
jam e dhunshme une kur dashuroj Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Aug 23 2008, 02:37

kshu i them une mer gjonat, troc, ca ke ti? Suspect Suspect
jam e dhunshme une kur dashuroj Very Happy


PO CA E DO ATE DASHURI TI PO VDIQA UN SE????SE DHE UN KAM RA MREN ME TY bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Aug 23 2008, 02:39

UN TANI PO FLAS ME NJE NE MSN DHE NJEKOHESISHT PO VUAJ SE PO DEGJOJ KENGEN E REAMON-TONIGHT QE UN VDES FAREEEEEE JU PERSH TE GJITHEVE ME KTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Aug 23 2008, 10:54

une si perhere ne krye te detyres Rolling Eyes asnjegje interesante

ej po ju te dy ja paskeni plas me dashnira riiiiiiiiiiiiiiiii te pakten na beni noi ftese se lat nam smendoni hic per shoqen heeeeeeeeeeee What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Aug 24 2008, 06:31

<<DaDdYs>> shkruajti:
kshu i them une mer gjonat, troc, ca ke ti? Suspect Suspect
jam e dhunshme une kur dashuroj Very Happy


PO CA E DO ATE DASHURI TI PO VDIQA UN SE????SE DHE UN KAM RA MREN ME TY bounce bounce


po te kam thene mer, mbaje anes, ti do direkt e brena, pa anashkalime fare Laughing rri tani vuaj, ne largesi, nje dashuri me mundime Laughing Laughing sa te dal une pak nga shijaku, dhe ja hudhe ska me vuajtje Laughing Laughing

p.s --flm per kengen, i love it too Smile

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Aug 24 2008, 06:32

vampirja shkruajti:
une si perhere ne krye te detyres Rolling Eyes asnjegje interesante

ej po ju te dy ja paskeni plas me dashnira riiiiiiiiiiiiiiiii te pakten na beni noi ftese se lat nam smendoni hic per shoqen heeeeeeeeeeee What a Face


ca thu mi gabele? Laughing sot eshte bere o Mete per vete, ne nuk kemi rregullu dashnin tone, ti thu per shoqerin, prit nga vjeshta se tani jemi shume te zene, kemi dhe emigrantet neper kembe Laughing Laughing
hajd se flasim Laughing

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Aug 24 2008, 16:22

it's me shkruajti:
vampirja shkruajti:
une si perhere ne krye te detyres Rolling Eyes asnjegje interesante

ej po ju te dy ja paskeni plas me dashnira riiiiiiiiiiiiiiiii te pakten na beni noi ftese se lat nam smendoni hic per shoqen heeeeeeeeeeee What a Face


ca thu mi gabele? Laughing sot eshte bere o Mete per vete, ne nuk kemi rregullu dashnin tone, ti thu per shoqerin, prit nga vjeshta se tani jemi shume te zene, kemi dhe emigrantet neper kembe Laughing Laughing
hajd se flasim Laughing

oj gaxhie Very Happy po se spo rregulloni veten tuaj me rregulloni mu ne fillim Very Happy une nje cop jam ju jeni me shume jeni 2 Very Happy keshtuqe me hiqni qafe mu ne fillim lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Aug 26 2008, 12:28

po te kam thene mer, mbaje anes, ti do direkt e brena, pa anashkalime fare Laughing rri tani vuaj, ne largesi, nje dashuri me mundime Laughing Laughing sa te dal une pak nga shijaku, dhe ja hudhe ska me vuajtje Laughing Laughing

p.s --flm per kengen, i love it too


E PASKE NDA MENJEN EEEEEEE HAJDE PUC PUC HAHAHAHAHHA NUK VUJ UN ZEMRA IME JO SE TE KAM LARG ME KILOMETRA PO NE ZEMER SHUM AFER ME MILIMETRA HAHAHHAHAHAAH geek geek geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Aug 26 2008, 12:29

vampirja shkruajti:
une si perhere ne krye te detyres Rolling Eyes asnjegje interesante

ej po ju te dy ja paskeni plas me dashnira riiiiiiiiiiiiiiiii te pakten na beni noi ftese se lat nam smendoni hic per shoqen heeeeeeeeeeee What a Face


QYQAAAAAAA CA THU RI SE NE NUK RREGULLOHEMI KURR PA RREGULLU SHOQNIN RI XHIKE,NE PLAN TE PAR SHOQNIA PASTAJ VIM NE HAHAHAHAHHA RRI PA MERAK YLLO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Aug 26 2008, 12:31

<> shkruajti:
po te kam thene mer, mbaje anes, ti do direkt e brena, pa anashkalime fare Laughing rri tani vuaj, ne largesi, nje dashuri me mundime Laughing Laughing sa te dal une pak nga shijaku, dhe ja hudhe ska me vuajtje Laughing Laughing

p.s --flm per kengen, i love it too


E PASKE NDA MENJEN EEEEEEE HAJDE PUC PUC HAHAHAHAHHA NUK VUJ UN ZEMRA IME JO SE TE KAM LARG ME KILOMETRA PO NE ZEMER SHUM AFER ME MILIMETRA HAHAHHAHAHAAH geek geek geek

P.S SHIF SE MOS MA GJEN PAK TEKSTIN E KESAJ KENGES E KAM PA TE QIELLI-LIRIE PO EHE VETEM KTE E KENI HARRU{PUBLICITET} Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Aug 26 2008, 12:33

BLEROOOOOOOOOOOOO TY TKAM HEQ QAFE ME KOH UN RI SE TASHI U KUJTOVA HAHAHAH IK RI POCE SE TI JE ME BURR What a Face What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CA PO BENI NE KETO MOMENTE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: Thashetheme-
Kėrce tek: