-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CA PO BENI NE KETO MOMENTE

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Aug 27 2008, 16:20

ti em hoqe ihere po u ktheva une re poc keshtu qe me hiq prap qafe o xhikeeeeeeeeeeeeeeeeee hihihihihih Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Aug 27 2008, 22:16

do marresh ban tani qe bone publicitet Very Happy
une them ta martojme kete gabelen se gjynaf mer, jemi qe jemi bojme dhe pak qejf badjava, edhe pastaj oopppaaa shikojme per vete Laughing

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Aug 27 2008, 23:59

vampirja shkruajti:
ti em hoqe ihere po u ktheva une re poc keshtu qe me hiq prap qafe o xhikeeeeeeeeeeeeeeeeee hihihihihih Very Happy

PUPUPU HARROVA UN QE MJE NGJITUR KEQ TI MUA HAHHAHAHA TANI STE HEQ MO SE MKE HY NE ZEMER HAHAHAH Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Aug 28 2008, 00:08

it's me shkruajti:
do marresh ban tani qe bone publicitet Very Happy
une them ta martojme kete gabelen se gjynaf mer, jemi qe jemi bojme dhe pak qejf badjava, edhe pastaj oopppaaa shikojme per vete Laughing


PER ATE PUBLICITETIN QE BERA LE TA MAR BANIN SKA GJE SE E DASHUROJ ATE ME SHUM SE KJO OK ZEMRA?ATE DO E MARTOJME NE ZEMRA SE SMBAHET BLERO BEQO NE SHPI Very Happy Very Happy PASTAJ PER VETE NE TE DY SHIKOJME E BEJME ISHALLA PO NA MER NANJE HAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Aug 30 2008, 13:09

dadys vallahi ty te jam qep une ste le pa te marr mer joooooooooooooooo do vi te kerkoj doren ne shpi hahahahahah po spranuan me te mire te shpise tate do te rrembej hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Aug 30 2008, 14:41

vampirja shkruajti:
dadys vallahi ty te jam qep une ste le pa te marr mer joooooooooooooooo do vi te kerkoj doren ne shpi hahahahahah po spranuan me te mire te shpise tate do te rrembej hahahahaha


HAHAAHAHAH O BO BO BO SA KEQ PASKA SHKU PUNA HAHAHAHHHHAAH OOOOOOOO SA KAM QESH O DREQ PO CKE TI PSE TA BEJME KSHU NE??PO UN DO VI VET ATY HAHAHA{pallati 176} HAHHAHAHAHAHAHA O XHIKEEEE TE DALSHIN THINJAT JAREBI O YLL BOTEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Aug 31 2008, 11:13

o xhike mos qesh shume ri se deri ektu u degju e gerthitmja jote o What a Face une jam ne pune ka ardh nje e cmendur qe ka 1 ore spo shkulet nga zyra me acaroj kerricja Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Aug 31 2008, 12:14

QESH QE CKAM ME TE PSE MOS TE QESH KUR ME BEN TI PSE JO?HAHAHHA UN JAM ZGJUAR NGA GJUMI DHE PO FLAS ME NJEREN ME MSN QE ME MIRE MOS TA MJIHJA JAREBI DHE NJEKOHESISHT JAM DHE NE FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Aug 31 2008, 12:17

<<DaDdYs>> shkruajti:
QESH QE CKAM ME TE PSE MOS TE QESH KUR ME BEN TI PSE JO?HAHAHHA UN JAM ZGJUAR NGA GJUMI DHE PO FLAS ME NJEREN ME MSN QE ME MIRE MOS TA MJIHJA JAREBI DHE NJEKOHESISHT JAM DHE NE FORUM


ouuuuuuuuuuuuu Suspect po beji delite dhe ska ndonje problem shpeton nga ajo njera Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Aug 31 2008, 19:10

ouuuuuuuuuuuuu Suspect po beji delite dhe ska ndonje problem shpeton nga ajo njera Suspect

ME FAL TE KERKOI KUSH MENDIM TY????UN PO I PERGJ TEMES TI CA KE?PSE TE DJEG MIZA TY ME XHAN HAHAHAHHA PLASSSSSSSS Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Sep 03 2008, 02:41

po flas ne msn, merrem pak me thashetheme

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Mon Sep 08 2008, 15:58

o xhike sme dogji mer me percelloj Suspect ma boni mishin felltak Suspect edhe per inatin tat sdu me plas plas ti po deshe Very Happy tullumbac Very Happy:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Mon Sep 08 2008, 16:00

une jam duke folur pak me tonin se jena bere per mall po i hedh dhe nje sy forumit se u be kohe qe nuk e kam pare Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Mon Sep 08 2008, 20:41

vampirja shkruajti:
dadys vallahi ty te jam qep une ste le pa te marr mer joooooooooooooooo do vi te kerkoj doren ne shpi hahahahahah po spranuan me te mire te shpise tate do te rrembej hahahahaha

EHE LODHU SA TE DUASH YLLO KSHU ME THON TE GJITH PO LLAFE I KAN SE JAM MESUAR HAHAH...............DO BISEDOJ ME KTO TE SHPIS UN PO SDESHEN VI VET UN PO HE CKE TI PSE TA BEJME KSHU HAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Mon Sep 08 2008, 20:43

PO DEGJOJ MUZIK,JAM NE FORUM DHE NE MSN PO NGACMOHEM PAK Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Sep 09 2008, 16:32

une po i hedh nje sy forumit dhe po flas pak ne msn meqe skam shume pune ne keto momente lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
it's me
Site Admin
Site Admin
it's me

Numri i postimeve : 405
Age : 35
Location : shume larg nga ti
Humor : me ruaj kur te me gjesh,qe te me kesh kur te me duash
Registration date : 31/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Sep 10 2008, 02:25

po haj gjona te omla dhe te buta Very Happy

_________________
...kam frike mos ndoshta iken nje dite ....
mos zhdukesh si pelikan ne fluturim
por e di qe do kthehesh serish per te mbeshtetur koken ne gjoksin tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://qiell-lirie.forumotion.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Sep 10 2008, 17:12

UN SA MBAROVA BUKEN,PO PI PAK KOLA DHE PO ZIHEM ME NJEREN NE MSN QE E DU SHUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Sep 10 2008, 18:26

une kam icik pushim permomentin po shoh forumin dhe po flas pak me burrin tim qe e dua shuuuuuuuuuuuuum gjithashtu po flas dhe me njecike me xhiken Like a Star @ heaven bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Sep 10 2008, 21:18

vampirja shkruajti:
o xhike mos qesh shume ri se deri ektu u degju e gerthitmja jote o What a Face une jam ne pune ka ardh nje e cmendur qe ka 1 ore spo shkulet nga zyra me acaroj kerricja Suspect

PSE TU PRISH TEREZIA TY KSHU EEE E MIRE NA FAL SE DO QESH ME GOJE MBYLLUR TANI QE MOS TE DALI ZERI JASHT KSHU QESH NJERA ME GOJE MBYLLUR PO SA E BUKUR BEHET WEEE What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Fri Sep 12 2008, 15:19

une kam ardh ne pune sot megjithese e kisha pushim se sme rrihej ne shpi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Sep 14 2008, 06:14

SA JAM KTHYER NGA DASMA E TJA FUS GJUMIT,JU PUUC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Sep 14 2008, 13:16

po rri pak ne pc se sa jam ngritur nga gjumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Sep 18 2008, 16:19

SAPO MBAROVA SE NGRENI DHE TE PUSHOJ PAK KTU pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Sep 23 2008, 11:01

po haj bread chips cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Sep 23 2008, 13:45

NE KETO MOMENTE PO POSTOJ NE FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Sep 23 2008, 15:15

hic po rri me dhemb koka Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Sep 23 2008, 15:18

NE KETO MOMENTE ME ERDHI BUCKOJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Tue Sep 23 2008, 22:30

JA ERDHA TE SHIKOJ CA BEHET PO RINA NA PASKA IK Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Sep 24 2008, 00:04

NE KETO MOMENTE ME KA ARDH NJE GJUME lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Sep 24 2008, 18:26

PO FLAS NE MSN DHE PO RRI TE FORUMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Fri Sep 26 2008, 19:46

po flas me nje qe me ka hy ne msn po s ekam idene nga e ka gjet Sad me acaroj vetem pytje ben skeptiku dreqit Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Sep 27 2008, 01:47

PO DEGJOJ MUZIK,PO FLAS NE MSN,JAM NE CHAT HAHAH DHE TE FORUMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Sep 27 2008, 12:03

tani jam ne forum, po punoj dhe po flas me xhiken Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Sep 27 2008, 17:53

JAM NE FORUM PO DEGJOJ MUZIK SA ME IKU NJERA NGA MSN Neutral Neutral Neutral JA PO IKI DHE UN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sat Sep 27 2008, 18:44

sa u ktheva s eme la autobuzi dhe po pres te vije ai i ores 6 qe ne shumicen e rasteve nuk vjen fare ishalla kam icik fat perndryshe do vije njoniiiiiiiiiii te me mare ketu Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Mon Sep 29 2008, 03:16

PO TRES USHQIMIN TANI UN HAHAH LASH NAM SKA FAJ NEJRA QE ME THERRET TOLLUMBAC HAHAHAHA
EJ PO QE SKAM FAT UN NAIHER EEEE SI KA MUNDESI I SHKOI AUTOBUSI KSAJ NE OREN 6 HAHAHA
Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Oct 01 2008, 11:05

mu ma futen prap sot me transferuan ne pune ca te besh kshu eshte kur ngel paaaaaaak me barre hahahahahah
hic ja po shof forumin, uuuuuuuuuu kaloj noone ma boni me dore hahahhaaha po rpes te vije dreka tja fus per shpi s eu merzita qe tani Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Mon Oct 13 2008, 01:01

:4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Mon Oct 13 2008, 01:01

PO POSTOJ NE FORUM DHE PO PRES SE SME KAN CUAR SMS :4269: :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Mon Oct 13 2008, 16:26

po shof forumin icik jam ne pune po degjoj nje kenge dhe po pres te vije njeri qe e kam xhan shume dhe qe sme uroj hic naten e mire mbreme se isha semure Neutral Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Oct 15 2008, 01:52

PO DEGJOJ MUZIK SE U MERZITA Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Wed Oct 15 2008, 16:21

kam ardhru ne pune po shof forumin dhe po degjoj tupak Very Happy gjithashtu po pres nejrin lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Oct 16 2008, 01:52

jam ne 34242 forume po shkruaj,po degjoj muzik dhe dua ti coj nejres sms tani Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Thu Oct 16 2008, 17:24

po rri po postoj ne forum, me haet buke por po pres qe te vije njeri dhe kam frike se sme gjen dhe me merzitet kot pastaj :8871:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Fri Oct 17 2008, 16:15

sa hengra buk dhe po postoj ne forum nen ritmin e muzikes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Fri Oct 17 2008, 16:20

hic po degjoj muzik :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Sun Oct 19 2008, 11:35

po haj cokollata lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Fri Oct 24 2008, 17:37

po degjoj muzik dhe po mendohem I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   Fri Oct 24 2008, 18:45

po pres telefonateeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: CA PO BENI NE KETO MOMENTE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CA PO BENI NE KETO MOMENTE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: Thashetheme-
Kėrce tek: