-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Mon Oct 20 2008, 22:00

Per cdo ankese per moderatorat e chatit ju lutem na shkruani ketu.

Po ashtu edhe nqs ju doni te shkruani dicka te mire per moderatorat e chatit athere mund ta shkruani ketu.

Rregullat besoj se dihen.. ju lutem sjelluni mire dhe do gjeni mire..

JU RIKUJTOJME JO DALLIME RACIALE, JO FETARE, JO PARTIAKE, JO SEXUALE FALIMINDERIT PER MIREKUPTIMIN, ARGETIM SA ME TE KENSHEM DHE JO :3333: :898998:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Wed Mar 04 2009, 00:53

un so u regjistrova skam filluar na ankesat akoma:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Thu Mar 05 2009, 22:34

o bau mos pac kurr :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Sun Mar 08 2009, 11:08

a ate nuk edi un varet na moderatoret:D:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Wed Mar 18 2009, 00:47

jan te mir ta siguroj un hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Wed Mar 18 2009, 21:17

po ti cossa nuova po mburr veten tani:D:D:D:D
edhe na thua ne ti mos te mburrim se u rriten veshet:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Fri Mar 20 2009, 02:25

ore poc un thash jan ore joo jam ncncnc :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Fri Mar 20 2009, 15:43

po ti pagure car je nuk je admin:D:D:D:D:D:D:D:D
meduket se te ze dhe ty apo jo:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Sat Mar 21 2009, 01:36

Sna dhate nje birre :816: :816: Neutral

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Sat Mar 21 2009, 02:25

o bauuu dhe un admin jam po un e thash ne pergjithesi qe jemiii ore poc se sjam modest jo :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Sat Mar 21 2009, 18:44

e ti vetem me ke trem mua cossa nuova :66829: :66829: :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Sun Mar 22 2009, 20:39

sakm ankesa as sygjerime per mu cdo gje mir eshte :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Sun Mar 22 2009, 22:04

gentiana shkruajti:
sakm ankesa as sygjerime per mu cdo gje mir eshte :444456: :444456:
Po nese je mire ti dhe ne mire jemi :7777: :66: Very Happy Very Happy

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Mon Mar 23 2009, 16:31

un kam ankesa na cossa nuova me thot poc
kaq:D:D:D:D:D:DD:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*Emogirl*
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Mon Mar 23 2009, 17:05

MODERATORET E CHATIT JAN SI SHPIRTTTTT :0124: :0124: ......SIDOMOS *EMOGIRL* :66829: ....AHAHHAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Tue Mar 24 2009, 00:45

ska ankesa se nuk ka moderator me te mir :666458: :666458: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Tue Mar 24 2009, 16:52

te mir jan te mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Tue Mar 24 2009, 17:21

po te mir duken o bau bau :66: :66: :7777: :878:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*Emogirl*
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Tue Mar 24 2009, 17:21

EHHHH.....SI SHIPRTTTTTT JANNNN..... :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Tue Mar 24 2009, 22:35

e mua cossa nuova me thot poc me ofendon
car ti besh me gjen te vogel e me ofendon poci:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Thu Mar 26 2009, 01:20

e pse ankhesh ti?ncncnc mir ore se sju flas me jo :545: :545:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Thu Sep 24 2009, 19:51

ore forumin te mir e keni po moderatoret i keni pak mendje medhenj
prandaj jam larguar dhe un nga forumi.
kljm te gjith....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   Fri Sep 25 2009, 17:31

me ke moderator e ke o bau se un jam admin ktu :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ANKESA DHE SYGJERIME PER MODERATORET NE CHAT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Regullat e forumit(*_*) :: Anetaret-
Kėrce tek: