-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 plane per diten tjeter

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: plane per diten tjeter   Wed Oct 08 2008, 15:54

mund te thoni se cfare palni keni per diten tjeter ???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Wed Oct 08 2008, 15:55

neser paradite gjuuuuuuuuuuum pasdite puuun Very Happy lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Wed Oct 15 2008, 02:15

MBAS SHKOLEL PALESTER,NJE KAFE,NE SHPI NEJ DUSH,NJE KAFE DHE INTERNET Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Wed Oct 15 2008, 16:18

deri ne 10 Sleep gjume me pas nje dush, pune shpie, do gatuaj dreken, ne oren 1.30 dal nga shpia per ne pune , ne 2 ne pune deri ne oren 8 max deri ne 9, me pas ne shtepi njecike sherr :666458: me time moter se mi ben rrobat lemsh :186: , me pas pak tv, :878989: gjume me kufje ne vesh deri nga ora 3-4 mengjesit ka raste dhe e gdhi pa gjume varet. kaq planifikime te tjera skam lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Fri Oct 17 2008, 16:03

DERI NE KTO MOMENTE SME KA DAL ASNJE PLAN DHE NJERIN PLAN QE KISHA ME DESHTOI TANI KISMET SE DI!1DI VETEM QE E KAM PUSHIM DHE DO FLE PAK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Sat Oct 18 2008, 20:27

PARADITE PUSHIM MAZDITE PA PUNE :816:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Sun Oct 19 2008, 10:39

pune me pas se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Mon Oct 20 2008, 04:32

kam ca pune nga dr qe ne mgjes po se di a do me dali gjumi se shiko sa ehste ora dhe un akoma ktu :0128: :0128:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Mon Oct 20 2008, 16:45

duke u marre me nje pune te lene pezull prej nje viti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
xheni
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 53
Humor : SHUME
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Wed Oct 22 2008, 23:15

di qe neser qe ne mgjes do iki ne shkolel sepse kam mesim qe heret,me pas se di akoma se skam asnje plan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Sun Oct 26 2008, 12:18

do mundohem te mbaj premtimin nje femije te vogel, vellait te nje shokut tim ishalla po e realizoj se e kam pik te dobet :446866: :446866:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Sun Oct 26 2008, 13:06

hmm per neser shkoll dhe te bej nje dhurat te bukru shoqes time te ngushte se e ka ditlindjen :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Tue Oct 28 2008, 11:37

ne mengjes pune, mbasdite shkolle, ne darke pune skam plan per neser deri tani Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Wed Oct 29 2008, 16:16

asnje plan vetem po shkova deri ne tr se kam pune pastaj se di :816: :816:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Thu Oct 30 2008, 12:06

pffffffffffff tani jam ne lavoro, pastaj ne school, pastaj ne shpi Sad dal vone skam nga shkoj sma mban
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Thu Oct 30 2008, 16:14

hm neser ne eskursion shpresoj tia kaloj mir skam plan te posacem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Mon Nov 03 2008, 12:14

neser pune shkolle dhe me pas nje kafe me nje shok :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Thu Nov 20 2008, 23:27

neser pune shpie :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
RINA
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Fri Nov 21 2008, 16:44

NESER AS VET SE DI TE GEDHIHEMI MIRE SOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Sun Dec 14 2008, 11:34

neser Rolling Eyes pune, shkolle, pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Sun Mar 08 2009, 15:04

nuk ua then he kini inat:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Sun Mar 08 2009, 15:12

te puth njorin :0124: :0124: :0112: :0112: se me ka marr malli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Sun Mar 08 2009, 22:47

vela jo mua eee se nuk dua un Very Happy:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Mon Mar 09 2009, 11:24

NUK ME PELQEN TE BEJ PLANE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Mon Mar 09 2009, 17:54

planet per diten tjeter jan do shkoj ne pun si shkpj diperdit:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Mon Mar 09 2009, 20:32

te dal me shoqeri :7777: :7777: :7777:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Tue Mar 10 2009, 21:27

sshi shi car me bere me ate historin ore degjove..
nuk perqendrohem dot me tek temat..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Tue Mar 10 2009, 22:19

do puc baubau :7897: :0111: :0111:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Thu Mar 12 2009, 19:19

faleminderit per :7897:
edhe per :0111:
vala
planet e mia per neser nuk i di Very Happy:D:D:Very Happy:D:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Tue Mar 17 2009, 00:41

di qe do shkoj ne shkole pastaj se di :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Tue Mar 17 2009, 01:50

un neser e kam pushim do bej qef:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Tue Mar 17 2009, 14:07

kam shum plane
ne shkoll :0128: :0128:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Wed Mar 18 2009, 00:18

shkolle pastaj qef :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Wed Mar 18 2009, 21:26

kurse un qef pastaj qef:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   Mon Apr 13 2009, 22:39

hkolle,palesetr.kafe pastaj Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: plane per diten tjeter   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
plane per diten tjeter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Koha e lire dhe shoqeria-
Kėrce tek: