-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 seksualitetiiiiiiii

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: seksualitetiiiiiiii   Mon Oct 06 2008, 12:04

Embarassed Embarassed Embarassed
Meshkujt Dhe 10 Gabimet E Tyre Ne Krevat!

--------------------------------------------------------------------------------

Nė ditėt e sotme, nė shoqėri jo rrallė edhe meshkujt kanė filluar tė komentojnė ndjenjat e tyre qė i pėrjetojnė gjatė marrėdhėnieve me partneren. Te femrat kjo gjė ėshtė e njohur qė mė parė. Ekspertėt tregojnė 10 gabime tė cilat meshkujt i bėjnė nė krevat.

1- Nuk bėjnė atmosferė para se tė kenė marrėdhėnie.
Pėr kėtė kėshillohet: Tė jesh i qetė, tė dėgjosh muzikė tė qetė dhe diēka pėr tė pirė. Sa mė e natyrshme tė jetė kjo skenė, po aq mė shumė efekt ka nė shumė raporte.

2- Shumė shpejt meshkujt duan tė lėnė lojėn romantike dhe menjėherė tė hyjnė nė “punėn konkrete”, gjė qė nuk u pėlqen shumė femrave. Do ishte e mjaftueshme qė tė paktėn tė ketė puthje tė ngrohta.

3- Mos u shpejtoni. Mėsohuni tė jeni mė tė pėrmbajtur. Pėrmbahuni qė nė fillim, pavarėsisht se sa provokuese do duket femra. Qetėsohuni dhe kini durim nė atė qė femra ka ndėrmend.

4- Ndiqni atė ēka trupi i saj thotė. Duhet tė jini tė qetė. Nėse ajo ėshtė e painteresuar, atėherė bėni tė kundėrtėn.

5- Njė numėr i madh i femrave kanė “tel” aventurist dhe duan tė pėrjetojnė “punė” tė reja nė krevat. Por me rėndėsi ėshtė tė mos shpejtoni nė kėtė gjė, pasi mund tė ndodhė tė lėshoni rastin mė tė volitshėm.

6- Respektimi i saj ėshtė shumė me rėndėsi edhe nė krevat. Do tė ndjeni trupin e saj vetėm nėse ajo do. Edhe imtėsitė e tjera tė vogla, kanė shumė domethėnie tek disa femra.

7- Mos bėni as edhe njė gjė mė tė vogėl nėse ajo nuk e do.

8- Mos harroni zonat e saj erogjene. Putheni nė vendin ku qafa bėn takim me fytyrėn dhe shoqėrojini me pėrkėdhelje tė ngrohta.

9- Mos mendoni tė supozoni se ajo ėshtė e kėnaqur. Ajo do jetė e kėnaqur, nėse edhe ajo flet me gjuhėn qė ju pėrdorėt deri nė atė moment.

10- Asnjėherė mos largoni menjėherė pas marrėdhėnieve me tė. Bėjini shoqėri asaj deri nė fund tė mbrėmjes. Mos flisni pėr ato momente qė pėrjetuat me tė. Nuk ka pėr t’iu ndihmuar edhe nėse i thoni se je mė e mira.

ca mendimi keni ju????????????????????? Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: seksualitetiiiiiiii   Sun Mar 08 2009, 14:27

me pak fjal hade te krevati te mbarojm pun:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
seksualitetiiiiiiii
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: