-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A ekziston dashuria e vertet ???

Shko poshtė 
AutoriMesazh
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
[DJ^TRINITY]

Numri i postimeve : 164
Age : 32
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: A ekziston dashuria e vertet ???   Thu Oct 02 2008, 15:30

Nga ekpserienca qe kom pas ..... mendoj qe JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Thu Oct 02 2008, 15:34

normalisht qe po ..po tmos egzistonte sdo kishte dashuri!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
[DJ^TRINITY]

Numri i postimeve : 164
Age : 32
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Thu Oct 02 2008, 15:36

dadyy... ik reeeee....
Kjo qe bojm ne sosht dashni e vertet ... thjesht fiksim , dhe nevoje per te qen me nji partner ose partnere .. nigjoo muuu... ti e di historikun tem sosht nevoja me ta thon prap Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Thu Oct 02 2008, 16:00

HAHAHAHAH IK RE POC IK SE NE SPO FLASIM VETEM PER NJE PERSON OSE DI UN.NE PO FLASIM PER DASHURIN E VERTET A EGZISTONON APO JO?EPO TI NESE E NDJEN TE NEVOJME QE DUHET TE RRISH ME NEJ PERSON DO TE THOT QE SKE DASHURI PO KALIM KOHE EDHE MOS ME BO SI I DASHURUMI I SHEKULLIT SE TI E DI QE RINIA JON SHQIPETARE KU PERFUNDON DIREKT NE LITAR APO PINE HELMIN!!KJO CA EHSTE MA SHPJEGO PAK??APO SQUHET DASHURI KJO?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Thu Oct 02 2008, 19:31

xhike e ke myt lale bravoooooooooooooo
o dj he ri dreq fol po deshe hahahaahah
per mua ekziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Wed Oct 08 2008, 01:24

eklips shkruajti:
xhike e ke myt lale bravoooooooooooooo
o dj he ri dreq fol po deshe hahahaahah
per mua ekziston

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
HAHAHAH FLM RRUSHO JO PO TE FOLI PO DESH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Wed Oct 08 2008, 15:44

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
eklips shkruajti:
xhike e ke myt lale bravoooooooooooooo
o dj he ri dreq fol po deshe hahahaahah
per mua ekziston

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
HAHAHAH FLM RRUSHO JO PO TE FOLI PO DESH

ahahahah nuk flet ai jo ai kendon hahahah ti thote fjalet me kenege :4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Sun Oct 12 2008, 13:47

SA MIRE KE FILLU TI NJOHESH NJEREZIT DHE TI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Sun Oct 12 2008, 13:51

eeeeeeeee nga pak mundohemi ca me be :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Sun Oct 12 2008, 13:52

eklips shkruajti:
eeeeeeeee nga pak mundohemi ca me be :66829:

SHUM MIRE E BEN PO HE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Mon Oct 13 2008, 16:22

po bej perparime heeeeeeeeee :4478: sa per temen per te ekzistuar ekziston po thuaj lum kush e ka mjer ai qe se ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Wed Oct 15 2008, 01:58

normal qe egziston po hajde ta gjesh Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Wed Oct 15 2008, 15:53

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
normal qe egziston po hajde ta gjesh Wink Wink

ti me duket se e ke gjetur perderisa shkel syrin heeeeeeeeeeee :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Wed Oct 15 2008, 20:04

po normal se ne moshe jemi :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Thu Oct 16 2008, 17:12

bravo djali :66829: rrime ne te tjeret rrime :8871:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Fri Oct 17 2008, 15:53

MO U MERZIT SE ESHTE E SHKRUAR DURO SE KA DHE PER TY :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Sat Oct 18 2008, 11:03

ishalla jo ato me ulje cmimi :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Mon Oct 20 2008, 04:26

eklips shkruajti:
ishalla jo ato me ulje cmimi :66829:

po shkove deri aty dhe ate shum e ke :66829: :66829: :66829: :7897:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Mon Oct 20 2008, 15:54

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
eklips shkruajti:
ishalla jo ato me ulje cmimi :66829:

po shkove deri aty dhe ate shum e ke :66829: :66829: :66829: :7897:

mos gjuj ri dreq se me le gjithe shenja se e kam gjet te mire Very Happy icik shejtan po cun te mire :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
morena
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
morena

Numri i postimeve : 20
Age : 32
Registration date : 08/01/2009

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Fri Jan 09 2009, 22:13

Dashuria ekziston, por eshte e veshtire te gjendet pasi njerezit ne kohet e sotme kan filluar te shtirren jashtezakonisht shume mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Sat Jan 10 2009, 02:41

EKLIPSSSSSSSSSSSSSSSSSS What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face PO ME BEFASOOOOOOOOOOOO KUSH ESHTE AI RIIIIIII QE VDEKSH TI MA MIRE Laughing Laughing :969876289:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Sat Jan 10 2009, 11:54

po ngordha une ske nga e mer vesh pastaj :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Dark_Angel
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
Dark_Angel

Numri i postimeve : 20
Age : 29
Location : Istambul
Registration date : 12/01/2009

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Wed Jan 14 2009, 23:50

SBOHET FJALE QE EKZISTON SE PO MOS TE EKZISTONTE DASHURIA E VERTET SDO KISHTE DASHURI FAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

ME AQ SA DI UNE LAL DHE ME EKSPERIENCEN QE KAM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Fri Jan 16 2009, 12:57

jam dakord me kete siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Sat Jan 17 2009, 02:18

eklips shkruajti:
po ngordha une ske nga e mer vesh pastaj :444456: :444456:

mos mi devijo muahbetit po mtrego se e di ti ta nxjerr bojen ktu un hahahahahahah :4269: :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Wed Mar 04 2009, 18:23

po ore si nuk ekziston muhabet eshte ky mo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
vala
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte
vala

Numri i postimeve : 50
Age : 26
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Wed Mar 04 2009, 18:26

EGZISTON PSE JO NESE DY PERSONA DUEN SHUM DHE KUPTOEN MIR EGZISTON :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Sun Mar 08 2009, 14:11

ekziston edhe se luan topi:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Thu Jun 04 2009, 23:26

per mua po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
aristogata

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Wed Jun 10 2009, 15:21

hmmmm ne coment Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Sat Jun 13 2009, 01:47

thuje thujeeeeeeeee :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   Sat Jun 13 2009, 17:01

boooooh se di me . veshtire te thuhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A ekziston dashuria e vertet ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ekziston dashuria e vertet ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: