-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 histori femijerie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: histori femijerie   Wed Oct 01 2008, 11:34

tregoni histori apo ngjarje qe keni kaluar kur keni qene femije Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: histori femijerie   Wed Oct 01 2008, 11:40

uuuuuuuuuu s akam une vallahi Very Happy apo skam qene dhe si cun harrams pupupupupupup
po tregoj nje por jo kur kam qene femije. ne fakt kam qene 15 vjec kur erdha te jetoja ne dr. dita e pare e shkolles ne gjimnazin e L.T.
sikleti madh ca te them kisha nej cimcakiz ne goje i bera zbor. perpara meje ishte nje cun po qe i kishte floket gjembac te ngritura perpjete. une nje te nxjerre cimcakizin nga goja e beja topka te vogla dhe puf ja hidhja ke koka. kur sesi ven doren ai ke koka dhe gjen cimcakizat. mu em shkuan 7 affraid . nje tja fut vrapit po ne vend te futesha ke banjot e gocave zbrita poshte dhe u futa ke banjot e cunave. ca me pa aty mer jahu sa hap derene une del drejtori affraid affraid affraid ca do ktu ti tha heeeee ca do ktu i ek mendte apo te te perzej fare debile femer affraid affraid affraid none none ca vrapi ja kam fut perjashta ma shpifi , apo ste tremb ai em ate surrat qe ka. Shocked Shocked kete pune kam bere uen sa vura kembe ne dr. Embarassed Embarassed Embarassed lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: histori femijerie   Wed Oct 01 2008, 15:37

uhhhhhhhhhh sa histori kam unnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn pertoj me shkrujt se sdi cin ta shkruj me par
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: histori femijerie   Thu Oct 02 2008, 19:43

ca te duash me goc smbarojne fletet ketu mso ki frik ec na thuaj ndonje tongue tongue tongue tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: histori femijerie   Thu Oct 02 2008, 21:56

hahahahahah po sdi ke ta zgjedh mi se jan shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm duhet me e marr nje fletore qe e kam shkruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: histori femijerie   Sat Oct 04 2008, 11:21

strugaaaaaaaaaaaaa affraid po ske treguar gje deri neser te shkula floket majmune e vogel lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: histori femijerie   Sat Oct 04 2008, 13:46

hihihih po tregoj nje
kur kam qen ne kopesht kam qen shum shejtane dhe luanim me kukulla dhe mami me babin nje shoku im u be babi edhe nje shoqe u be mamai ,un kish apar filme kur mami me babin martoen duhet te putheshin dhe i thash te tjerve kapni tani keto te dy edhe vini ne krevat se duet te puthen dhe i bem qe te putheshin me zort Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: histori femijerie   Sun Oct 05 2008, 11:48

hahahahhahah e poshter je lol!
para 2 ditesh shkova ne nje dyqan kepucesh dhe bleva njepale cizme. por dyqani ishte goxha larg nga shpia ime. marr cizmet une dhe vi ne shpi. i hap i shof affraid ca te shifje njera ishte numer 36 ndersa tjetra ishte numer 38 Shocked me iku mendja . u vesha prap nje te marre cizmet edhe shkova ja shpura i nderrova prap. Shocked ua tha prandaj me dalin tek te gjitha mua ketu affraid njet e marre cizmet une dhe thash me vete ne me pafsh me ketu ti mua scratch
scratch scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: histori femijerie   Thu Oct 23 2008, 23:39

o vampire po si u kthekan kepucet ashtu pa pik turpi po komet ndoshta si ke pas njesoj pranjdaj dhe ajo shitsja o ngaterru me kembet e tuaja hajde po he se do ti sjell une me te vogla nji 33 nji 53 se varet sa ke hyr ne uje gjate ketyre viteve :66829: :66829:


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Fri Mar 13 2009, 00:35, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: histori femijerie   Fri Oct 24 2008, 14:00

hahahahaah puuuuuu me keni bo me qesh per zotin,isha duke qar me bot me qesh Wink Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: histori femijerie   Sun Oct 26 2008, 12:10

ADMIN shkruajti:
o vampre po si u kthekan kepucet ashtu pa pik turpi po komet ndoshta si ke pas njesoj pranjdaj dhe ajo shitsja o ngaterru me kembet e tuaja hajde po he se do ti sjell une me te vogla nji 33 nji 53 se varet sa ke hyr ne uje gjate ketyre viteve :66829: :66829:

ate pune bej ti hahahaahahhaahah se ate 53 ta ve lapuc ke koka ty une ate 33 e mbaj per vete kapuc haahhahaahahahah ku i shko mendja ketij riiiiiiiiiiiiiiiii hahahahahaahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: histori femijerie   Thu Mar 12 2009, 21:11

nuk mbaj ment:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: histori femijerie   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
histori femijerie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: Kendi i Femijeve-
Kėrce tek: