-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Mon Nov 03 2008, 16:16

:929: :929: :929: :929: :929: :929: :666458: :666458: :666458: :3333: :3333: :3333: :618: :618: :618: :618:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Tue Nov 04 2008, 11:50

te jem gabuar thua ?? Shocked mbase ca sben vaki meqe po e thua ti qe ste njof ste njof spo e luj me Rolling Eyes

vallahi eshte dashuria eshte se pa dashuri secet perpara po hajd meeeeeeeeeee lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Wed Mar 04 2009, 19:15

po eshte sigurisht qe eshte........//////
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: