-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Sep 28 2008, 15:21

HIHIHI MENDOJ SE ESHTE GJITHCKA POR VETEM NJE DASHURI E SINQERT AMA JO KOT SA PER AVENTURA Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Sep 28 2008, 15:23

po deshe te provosh parajsen dhe ferrin bjer ne dashuri dhe i ke te dyja Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Sep 28 2008, 15:27

HAHAHAHAH JO MI SIS MA FUTE FRIKEN NUK DASHUROEM KURRRRR UN cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Sep 28 2008, 15:29

eeeeeeeeeeee jo provoje ihere mi ska ndonjegje lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Sep 28 2008, 15:30

HAHAHA OKE MI E PROVOJ UN PO SME DO NJERI KJO ESHT EKEQJA Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Sep 28 2008, 15:55

a bravooooooooooooo tani e kuptove se ku eshte problemi se thone te dua por ste duan kurre Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Sep 28 2008, 19:26

pooooooooo jan mashtrusa mi jan mashtrusaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Mon Sep 29 2008, 03:34

patjeter,pa dashuri asgje ska kuptim ne kte bote Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Wed Oct 01 2008, 10:30

<<DaDdYs>> shkruajti:
patjeter,pa dashuri asgje ska kuptim ne kte bote Crying or Very sad Crying or Very sad

mire qe e thua po turinckat pse mi ke varur heeee Shocked Shocked kaq shume qenke lenduar ne dashuri Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Wed Oct 01 2008, 10:32

KUSH TE KA LENDU TY DADYS KAQ SHUM EC KE LALI JOT TE TE JAP KURAJO HAHAHHHAHA affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sat Oct 04 2008, 11:14

per mendimin tim eshte gjithcka eshte vete jeta kush e ka provuar e di Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sat Oct 04 2008, 13:53

hihihih un se kam provuar Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 05 2008, 10:48

Very Happy lol! kur ta provosh mi , me vone do na thuash Very Happy lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 05 2008, 14:57

ehhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 05 2008, 15:30

struga-girl shkruajti:
ehhhhh

sa je lodh tu shkrojt heeeeeeeeeeeeeeee :929:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 05 2008, 16:47

:4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Mon Oct 06 2008, 11:08

strugaaaaaaaaaaaa ca kenge po degjon mi qe me perdridhesh apo ke rene ne dashni heeeeeeeeeeeee :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Mon Oct 06 2008, 14:45

hahahaha jo mi jo car dashurie kush me do mu te shkreten po nga inati qe sme do askush un kercej :66829: :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Mon Oct 06 2008, 15:10

struga-girl shkruajti:
hahahaha jo mi jo car dashurie kush me do mu te shkreten po nga inati qe sme do askush un kercej :66829: :66829: :66829: :66829:
WEEEEEEEEEEEE ngelen tu u qa njerezit mor jahu ca behet keshtu heeeeee gjeni me nje vete dhe bini rehat mos prisni tju gjuajne po gjuni ju :444456: :444456: kapini me :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 12 2008, 13:49

JA TA BEJME SI TU SE TI NGELE DUKE I KAP KSHU ?PFFFFFFF KAP PER VETE KAP ATE BEJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 12 2008, 13:55

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
JA TA BEJME SI TU SE TI NGELE DUKE I KAP KSHU ?PFFFFFFF KAP PER VETE KAP ATE BEJ

aiiiiiiiiii sa me ka djeg ketu Neutral Neutral Neutral Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 12 2008, 14:00

EKLIPS PAK MI LAL PAK PO MOS MESO TE TJERET KUR SKE KAP VET Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Mon Oct 13 2008, 16:20

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
EKLIPS PAK MI LAL PAK PO MOS MESO TE TJERET KUR SKE KAP VET Very Happy Very Happy

prandaj me dogji o surrat se o e verte Embarassed pastaj e di ate fjalen ti <fjalen te dua sdo ta them kurre po sdoli me pare nga buzet e tua> ne nej fare kuptimi dhe une em ekte eci po sme kapi njeri skap une kujt ja mban bujrum lol! lol! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Wed Oct 15 2008, 02:01

HAHAHAHAH SA E KEQE JE NCNCNCNCCN PO E DI TI QE SKAN GUXIM PRANDAJ I THUA BUJRUM EEEEE JE E MENCME KSHU TI WEEEEEEEEEEEE I PASKA IK MENJA GOCES DO TI DALIN PERPARA TA MORIN ME ZOR SE SKA MUNDESI APO NUK ARRIN DERI ATY SE SHKO ME QEF VET TI :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Wed Oct 15 2008, 16:08

haahahahahhaah :444456: i poshter jo ri me qejf nuk shkoj vete une, une te shpie te burimi po ste jap uje:D kush eshte i zoti le ta gjeje vete menyren :4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Wed Oct 15 2008, 18:13

lali eshte i keq burimi ta dish mesoje mire se rralle mund ti shpetosh qe si jep uje hahahahhah ke gjet prandaj thua ashtu :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Thu Oct 16 2008, 17:10

sheeeeeeeeeeeeeeeeee ky :4269: ta ngordh fare dreqin :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Fri Oct 17 2008, 15:57

eklips shkruajti:
sheeeeeeeeeeeeeeeeee ky :4269: ta ngordh fare dreqin :0112:


HE RI SE STHASH NDONJE GJE QE SDUHET TE DREJT KAM :66829: :66829: :66829: :66829: HAHAHHA PASTAJ KUJDES KUR ME NGORDH KSHU ME TE PERQAFUARA :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sat Oct 18 2008, 10:49

she she njoni :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Mon Oct 20 2008, 04:27

eklips shkruajti:
she she njoni :66829:

he te vura ne seder eeee spate fjel me shum hahahahah :0111:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Mon Oct 20 2008, 15:46

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
eklips shkruajti:
she she njoni :66829:

he te vura ne seder eeee spate fjel me shum hahahahah :0111:

ca te bej une ke fillu me ma mbyll gojen me nje fjale ke fillu me njef heeeeeeeeeee :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Fri Oct 24 2008, 14:41

WEEEEEEEEEEEEEE SPO MARR VESH ASGJE NGA QE KAM MUNGUAR Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sat Oct 25 2008, 01:24

eklips ca ti bej qe jam aq i zgjuar sa te njoh ty kaq shpejt :66829: :66829: :66829: hahahahaha puccccccccccccc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sat Oct 25 2008, 11:39

e pra i zgjuar shume se shef :66829: mos te rriten veshet ri poc :66829:
ti mi goca mire pse mungon ti heeeeeeee sa here te kam thene mos mungo po smerr vesht ti :33288:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sat Oct 25 2008, 11:41

hihihih me falni sdo mungoj me :0112: :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 26 2008, 11:43

e shef sa te dua une ty miiiiiiiiiiiiiiii :0112: :33288: :33288: :33288:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 26 2008, 11:45

edhe un tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :0112: :0125: :0125: :0124: :0124: :0124: :0124: :0124: :0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 26 2008, 11:52

eeeeeeeeeeeee po une jam me e madhe te dua me shume :0112: :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 26 2008, 11:54

E KTU MA MBYLLE GOJE
PO NDOSHTA UN TE DU ME SHUM :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 26 2008, 11:55

:444456: :444456: :444456: o sa xhan te kam une ty mi drreqke e vogel :33288: :33288:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 26 2008, 11:57

HIHIHIHI :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Sun Oct 26 2008, 12:02

na mi na mos e shterngo aq fort veten se e mbyte hahahaahha do na lesh pa postu ke tema pastaj :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Tue Oct 28 2008, 20:59

hhahahah ho mi se ska gjo :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Wed Oct 29 2008, 16:11

dashuria ka qen,eshte dhe do te mbetet gjithcka :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Wed Oct 29 2008, 17:52

bro ke te drejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Thu Oct 30 2008, 02:34

(`*•.øfalma_lotin ø.•*“) shkruajti:
bro ke te drejt

:0112: :0112: :0112: :0112: :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Thu Oct 30 2008, 11:41

se di pse por une vazhdoj me ete shprehjen time qe dashura eshte ferr dhe parajse pffffffffff Neutral Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Fri Oct 31 2008, 19:04

eklipsssssss bravo lal hera e pare qe me pelqen ti mu :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Mon Nov 03 2008, 12:04

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
eklipsssssss bravo lal hera e pare qe me pelqen ti mu :0112:

affraid she mashtrusi po ti keshtu me the dhe nejher eme pare ri apo sa per te me bere qejfin e the heeeeeeeeeeeeeeee :444456: :444456: te kam thene qe kam fillu me te njof edhe bajamet se dhembet e dhemballet ti njof :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   Mon Nov 03 2008, 16:14

:444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456: :444456:
eklipsssssssssssss te rren menja lal se fare sme njeh hahahahahah :4478: :4478: :4478: :4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ESHTE GJITHCKA DASHURIJA NE JETE?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)DASHURI(*_*) :: Dashuri-
Kėrce tek: