-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Nov 08 2008, 18:43

ME NJE SHTRIGE KETU ME EKLIPSIN QE E DUA SHUME :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Nov 15 2008, 20:55

me zemren meqe eshte e re ketu :1986:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Nov 16 2008, 13:40

nje kaf eme te gjithe :0112: ueeeeeeeeee Shocked sa me qenka shtuar lista me emra mer jahuuuuuuuuuuu si liste ushqimesh me eshte bere lopa shtrige m... qorre majmun cite weeee weee weeee a ka mo rii lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Nov 16 2008, 16:06

me yllin e durrsit eklipsin :66829: :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Wed Nov 19 2008, 11:53

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
me yllin e durrsit eklipsin :66829: :66829: :66829: :66829:

Shocked pse u aprovua kerkesa ime heeeeeeeee? me ne fund e shenoj emrin tim sekretarja jote ke axhenda heeeeeeeeeee :4478: :4478: :4478: ohhhhhhhh ohhhhhhhhhh sa mire :4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Nov 20 2008, 00:32

nje kafe me eklipsin e kam nxjerre dhe ne plazh nje foto kur po shkonte te lahej :444456: :444456: :444456: :444456:


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Fri Feb 13 2009, 15:02, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Nov 20 2008, 11:22

ADMIN shkruajti:
nje kafe me eklipsin e kam nxjerre dhe ne plazh nje foto kur po shkonte te lahej :444456: :444456: :444456: :444456:

affraid affraid affraid uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa te ngjaka o What a Face What a Face illoj si ty qenka vetem se se kuptoj ato siper pse i ke vene heeeeeeeeee afro :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Nov 21 2008, 16:50

NJE KAFE ME ADMIN TE PAGUSH TI :7897:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Nov 22 2008, 00:42

Rina patjeter po jo me :7897: me :0124: :66829:


Edituar pėr herė tė fundit nga ENTONY nė Fri Feb 13 2009, 15:03, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Dec 14 2008, 12:14

nje kafe me tullumbacin :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Tue Dec 16 2008, 20:25

me eklipsin se kam per te sqaruar disa muhabete te vjetra :444456: :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Tue Dec 16 2008, 20:43

un du me gjith juuuuuuuuu se me ka mar malli :0112: :0112: :0112: :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Wed Dec 17 2008, 11:48

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
me eklipsin se kam per te sqaruar disa muhabete te vjetra :444456: :444456: :444456: :444456:

pa pushuar sekretaren nga puna ska kafe se smerrem me ate une, pushoje nga puna e pime kafen bashke hahahahahah :33288:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Wed Dec 17 2008, 18:22

EKLIPS EPO NESE PUSHOJ ATE I TAKON TE TE MAR TY NE PUNE,HE SI THUA?HAHAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Dec 21 2008, 11:46

qyqa poco Shocked une e ti ne nje pune bashke affraid luaj vendit amon Shocked ka per tu ber e puna si gabi me lal do vije ter dynjaja me pa filxhan hahahahah :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Wed Dec 24 2008, 19:28

he ri eklips se nami kot na ka dal se sbejme ashtu ne joooooo
un sdu me pi kafe me asnje se sjan mikpritesa fareeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Dec 28 2008, 13:14

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
he ri eklips se nami kot na ka dal se sbejme ashtu ne joooooo
un sdu me pi kafe me asnje se sjan mikpritesa fareeeeeeeee

une du nje kafe me ty tullumbac sot ne darke ta bej ftesen zyrtare si thuaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Mon Jan 26 2009, 02:09

nje  kafe  me  tonin    
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Mon Jan 26 2009, 16:09

Normal qe me mu klea
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Tue Jan 27 2009, 20:20

me forumistet e rinj Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Tue Jan 27 2009, 21:28

NJE KAFE ME TE GJITH VETEM ME NJONIN JOOOOOOO :5868:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Jan 31 2009, 21:21

me emogirl se me kta te tjerat e kam pi :66829: :66829: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Feb 12 2009, 18:05

nje kafe me ......................... e di vete ai Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Feb 12 2009, 21:56

me te tere mo ej kafe epr et tere ka ktu Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA

KLEA

Numri i postimeve : 176
Age : 40
Humor : KLEA LOVE
Registration date : 19/12/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Feb 12 2009, 22:53

duhet se me ke kafen :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Feb 12 2009, 23:59

What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Feb 13 2009, 15:00

Nje kafe me eklipsin se esht dhe papune,po ne vend te kafes do i jap byreqe :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Mar 12 2009, 20:40

shi shi mostrat te temat e tjera nuk pergjigjeni ju pertoni:D:D:D:D:D:D
sa pat kafe u pergjigjet te ter Very Happy:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Wed Mar 18 2009, 01:06

ja me te gjith antaret e rinj hahah sa ti mashtroj pak :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Wed Mar 18 2009, 21:54

un po e pi vetem kafen:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Mar 19 2009, 16:13

NJE KAFE ME KETE LART MEJE MUA DO ME DUASH PER SHOQERI BESOJ :0126:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Erza
i/e RI
i/e RI
Erza

Numri i postimeve : 3
Age : 35
Registration date : 04/02/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Mar 19 2009, 16:25

Me ata qe duan me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Mar 19 2009, 17:42

po po deshe e pim dhe bashk ne rina nuk them jo un se jam i turpshem:D:D:D:D
po do qerasesh ti:D:D:D:D:D:D:D?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Mar 19 2009, 23:57

ME NA NJONEN ONLINE TASHI Embarassed Embarassed

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Mar 20 2009, 15:36

tony car thua vella nuk ke turp ti:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Mar 20 2009, 16:17

nje kafe me te gjith cunat dhe femrat :444: :4269: :4269: :0111:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Mar 20 2009, 19:33

kush qeras??????Very Happy:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Mar 20 2009, 22:35

o baubau te qeras unpa merak10 kafe pi :7777: :7777: :7777: :66: :66:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Mar 21 2009, 01:40

ME TE GJITHE PAGUJ UNE KUR TMOR PENCJONIN E GJYSHES :0123:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Mar 21 2009, 01:56

me it's me se e solli koken :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Mar 21 2009, 18:33

gentiana rrofsh je njishe
kur e ke nderment te ma japesh 1 na ato 10:D:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Mar 21 2009, 23:57

Nje kafe me te gjithe sbehet fjale What a Face

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Mar 22 2009, 11:35

sa bukur e ke lith mo tony Very Happy:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Mar 22 2009, 13:48

baubau ec te jap kafen se un po e pi kam pi dhe per ty :7777: :7777: :7777:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Mon Mar 23 2009, 16:28

gentjana ku te vi thuam rrugen andresen lokalin
numrin e pashaportes dhe vendlindjen kaq mjaftpjn mase te gjej kollaj:D:D:D:D:D:D:D:D:D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
*Emogirl*
VIP
VIP
*Emogirl*

Numri i postimeve : 91
Age : 28
Location : USA
Humor : quite....lol
Registration date : 04/01/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Mon Mar 23 2009, 17:15

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
me emogirl se me kta te tjerat e kam pi :66829: :66829: :0112:PATJETER. :4478: ....KAFE E SHOQERUAR ME BAKLLAVA...... :0123: :0123:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Tue Mar 24 2009, 13:30

NJE KAFE JO ME TE GJITHE, PO ME ATO QE KAM KRIJU BESIM DHE QE KANE RRESPEKT NDAJ MEJE :1986: :1986:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Tue Mar 24 2009, 15:29

me asni vet me lezet :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
baubau
BOSS
BOSS
baubau

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Tue Mar 24 2009, 16:58

me nje shokun tim:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gentiana
Perdorues i shpeshte
Perdorues i shpeshte


Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 16/03/2009

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Tue Mar 24 2009, 17:23

me shoqerin :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: Thashetheme-
Kėrce tek: