-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
RINA
BOSS
BOSS
RINA

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Sep 26 2008, 11:38

NJE KAFE ME VAMPIREN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Sep 26 2008, 16:04

me te gjith ju te mblidhemi njeher kshu sic jemi Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Sep 26 2008, 18:56

po ri xhike dakord jam aman ishalla se thu kom pune te nxiva Very Happy
nje kafe me itsme qe ka humb me duket Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Sep 26 2008, 20:40

NJE KAFEW ME BLERON SE PICEN E KAM HONGER bounce bounce What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Sep 26 2008, 23:14

XHIKE NJE ME TY PRA MEQE TE KAM MASHTRUAR HAHAHA SVI JO SE KOM PUNE Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Sep 27 2008, 11:22

Eltoni shkruajti:
NJE KAFEW ME BLERON SE PICEN E KAM HONGER bounce bounce What a Face

po e lal po perhere keni pune ju se ta jap une kafen What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Sep 27 2008, 12:06

ME RINEN DHE VAMPIREN DHE TONIN Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Sep 27 2008, 12:37

nje kafe vetem si perhere Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Sep 27 2008, 12:47

PSE EM MUA DHE KTA SE PRANOVE TI VAMPIRE??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Sep 27 2008, 16:20

<<DaDdYs>> shkruajti:
PSE EM MUA DHE KTA SE PRANOVE TI VAMPIRE??

e pranova po su be njeri i gjalle fare Crying or Very sad Crying or Very sad keshtu qe do e pi vete si perhere mesohemi ska problem Crying or Very sad sna gjen gje ta pime dhe njehere vetem Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
[DJ^TRINITY]

Numri i postimeve : 164
Age : 32
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Sep 27 2008, 16:26

NJi caffe te shtrydhur me vampiren po patet mundesi,MUnd te ma plotesoni kete deshire para se te vdes?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Sep 27 2008, 16:33

yessssssssssssssssss pa merak ta jap une me icik barmiu brenda hihihihihhihihihihihihi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
[DJ^TRINITY]

Numri i postimeve : 164
Age : 32
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Sep 27 2008, 16:34

affraid affraid affraid Qyqeeee.... Pse mi me bar miu do me mvdek ti mu eee???
Amon mooo sa zemer lige qe qeke... Ik se sdu mo me pij kafe me ty Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
[DJ^TRINITY]

Numri i postimeve : 164
Age : 32
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Sep 27 2008, 16:36

Qofsha i poshter po te ftova mo per kafe ..... scratch
Qe sot e tutje do te fotj vetem per pica ...
JO per gjo po e di qe i ke qef 8) 8) 8)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Sep 27 2008, 17:25

vampirja shkruajti:
<> shkruajti:
PSE EM MUA DHE KTA SE PRANOVE TI VAMPIRE??

e pranova po su be njeri i gjalle fare Crying or Very sad Crying or Very sad keshtu qe do e pi vete si perhere mesohemi ska problem Crying or Very sad sna gjen gje ta pime dhe njehere vetem Crying or Very sad

EDH EMU KSHU SI TY MA BEJNE PUUUUUUUU SNA ECEN FARE EE HAHAHAH......... A E PIM BASHKE MI?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Sep 28 2008, 10:54

<<DaDdYs>> shkruajti:
vampirja shkruajti:
<> shkruajti:
PSE EM MUA DHE KTA SE PRANOVE TI VAMPIRE??

e pranova po su be njeri i gjalle fare Crying or Very sad Crying or Very sad keshtu qe do e pi vete si perhere mesohemi ska problem Crying or Very sad sna gjen gje ta pime dhe njehere vetem Crying or Very sad

EDH EMU KSHU SI TY MA BEJNE PUUUUUUUU SNA ECEN FARE EE HAHAHAH......... A E PIM BASHKE MI?

yessssssss cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Sep 28 2008, 10:56

[DJ^TRINITY] shkruajti:
Qofsha i poshter po te ftova mo per kafe ..... scratch
Qe sot e tutje do te fotj vetem per pica ...
JO per gjo po e di qe i ke qef 8) 8) 8)

ca behet kshu mer jahu Shocked Shocked po na dalin sekretet sheshit ncncnccncnccnc kush te tha mor aman Shocked Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Sep 28 2008, 12:29

un du nji kafee me vampiren,me it's me me dy brothat e mi me te gjith Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy po kur te vij ne shqiperi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Sep 28 2008, 12:31

struga-girl shkruajti:
un du nji kafee me vampiren,me it's me me dy brothat e mi me te gjith Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy po kur te vij ne shqiperi

weeeeeeeeeeeeeeeeeee kush me ka ardhur mua miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cheers o te puc fort une ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Sep 28 2008, 19:25

eeee erdh aun po kam frik mos mungoj prap se ateher me ngordhet fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Sep 28 2008, 22:25

ME IT'S ME SE MKA MUNGU Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Oct 02 2008, 19:43

do shpallimlajmerime ta gjejne se humbi me verte ajo Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Oct 02 2008, 21:58

un do vete ne emisojonin NJERES TE HUMBUR ta coj it's me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sat Oct 04 2008, 11:19

me mire shko ke chatet mi se aty e njofin me mire D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Mon Oct 13 2008, 00:25

ME TE GJITH JU PO KAFE TE MADHE :4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Mon Oct 13 2008, 16:33

xhike ishalla :446866: :446866: vetem lutemi mos dali pune, se se di pse po ka dale puen e papame kohet e fundit zihen nejrezit menjeher eme pune :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Wed Oct 15 2008, 01:33

PO KUR DEL PUNE SKE CI BO RI HAHAHAHHAHAHA DUHET ME LEN TAKIM TE SEKRETAJA IME CA ME BO :66829: :66829: ISHALLA PO GENI NDONJE DITE TE LIRE :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Wed Oct 15 2008, 16:27

sekretarja eshte femer apo mashkull:D se te jete mashkull ja gjej anen po po qe femer aha do behet greve epr kafe me duket :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Oct 16 2008, 01:30

ehhhhhhh lere me mire spo ta them se e ke te humbur :66829: :66829: :444456: :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Oct 16 2008, 17:38

:444: kur e kam pas ndonjeher ete kapme une heeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Oct 16 2008, 22:29

un du nje kafe me me me me se di as vet me ke me te gjith
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Oct 17 2008, 16:14

me rinen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Oct 17 2008, 16:21

vet me veten time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Oct 19 2008, 11:32

me tonce afro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Mon Oct 20 2008, 04:35

me it's me :0125:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Mon Oct 20 2008, 18:02

me asnje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
xheni
Princes
Princes
xheni

Numri i postimeve : 53
Humor : SHUME
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Wed Oct 22 2008, 22:59

me te gjith forumistet qe te njihemi ne ralitet jo vetem virtualisht Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Oct 24 2008, 17:36

me xhenin se e paska mar seriozisht :4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Oct 24 2008, 18:46

un dua nje me vampiren se e du shum :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Oct 26 2008, 11:35

edhe une e du nje kafe me tyyyyyyyyy :0112: :0112: :0111: :0111: :0124: :0124: :33288: :0127:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Sun Oct 26 2008, 11:52

:0112: :0112: :0124: :33288: :33288: :33288: :1986: :1986:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Tue Oct 28 2008, 12:00

nje kafe me tullumbacin se em ka marre malli
dhe e puc forttttttttttttttttttttttt :0112: :0112: e kam xhan pavarsisht se se pranon Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Tue Oct 28 2008, 20:46

sot sdua asgjeeeeeeee vetem te qajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Wed Oct 29 2008, 16:23

me eklipsin se dhe un e kam xhan :0124::0124: :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
UNE,TI DHE...ENDRRAT

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Wed Oct 29 2008, 17:47

hmm du nje me violen se e kam ktu afer :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Thu Oct 30 2008, 11:50

me toncen se mi ka bere nervat kacurelllllllllllllllllllllllllllllllllllllll afro :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Mon Nov 03 2008, 16:37

me forumistat e rinje Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
Chrono_Crusade

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Wed Nov 05 2008, 11:49

sdu fare kafe e kam lene :8871:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Wed Nov 05 2008, 16:28

me xhenin se ka hup fare :545: :545:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
ELTONI

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   Fri Nov 07 2008, 20:50

nje kafe me lopen :5868:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NJE KAFE ME NJE ANTAR APO ANTARE?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: Thashetheme-
Kėrce tek: