-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 UREJJ"""""?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
RINA
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: UREJJ"""""?   Fri Sep 26 2008, 11:09

Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Fri Sep 26 2008, 11:10

UREJ KUR ME GENJEJNE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Fri Sep 26 2008, 11:11

urrej kur me duhet te shtirem Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
RINA
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Fri Sep 26 2008, 11:17

PSE MI STE PELQEN TE FLESH TY PO KOT NUK JE VAMPIRE TI HAHAHHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Fri Sep 26 2008, 11:19

RINA shkruajti:
PSE MI STE PELQEN TE FLESH TY PO KOT NUK JE VAMPIRE TI HAHAHHAHAHA


jo te shtrihem miiiiiiiiiiiiiiiii
te shtirem pupupupu Shocked lexo mire mi goc se na fulliqe Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
RINA
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Fri Sep 26 2008, 11:20

HHAHHAHAHAH OK SKISHA VEN SYZET
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Fri Sep 26 2008, 11:21

RINA shkruajti:
HHAHHAHAHAH OK SKISHA VEN SYZET

hahahahaahah edhe ti em xhama je mi hahaahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
RINA
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Fri Sep 26 2008, 11:38

HAHAHAHAHHA JO TANI I KAM PAK ME MIRE KAM MARE NJE NUMER ME TE VOGEL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Fri Sep 26 2008, 16:05

genjeshtrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Fri Sep 26 2008, 18:55

tradhetine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sat Sep 27 2008, 00:37

njerzit e lig
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sat Sep 27 2008, 10:54

pritjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sat Sep 27 2008, 10:54

time moter kur me vesh rrobat Shocked Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sat Sep 27 2008, 13:00

LARGESIN NGA NJEREZIT E TU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sat Sep 27 2008, 16:07

urrej stresin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sat Sep 27 2008, 17:43

PAGJUMESIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sat Sep 27 2008, 18:23

kur ngelem rrugeve s eme humbet busi Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sat Sep 27 2008, 23:21

SHTETIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sun Sep 28 2008, 10:38

kur me mashtrojne Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sun Sep 28 2008, 12:50

urrejjj kur me nervozon vllaiiiiiiiiii Mad Mad Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sun Sep 28 2008, 12:52

urrej kur me hyne ne msn pa leje Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Mon Sep 29 2008, 02:01

KUR TOLEROJ SHUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Mon Sep 29 2008, 18:01

kur lodhem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Mon Sep 29 2008, 19:06

urrejjjjjjj diten qe me lindiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Mon Sep 29 2008, 21:54

cdo gje negative edhe pse ndonjeher na ndihmojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Tue Sep 30 2008, 17:35

vetmine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Wed Oct 01 2008, 15:43

merzinn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 164
Age : 31
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Wed Oct 01 2008, 16:07

Urrej veten per cdo gje ... sepse eshte arsyeja qe tani jam vetem pale pale pale pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
RINA
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 237
Registration date : 13/09/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 11:00

pse mo yllo jo ashtu se nuk esht mire se jemi ne ketu me te be shoqeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 15:29

provokimet Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 164
Age : 31
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 15:33

Urrej femrat materialiste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 15:35

korrupsionin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 164
Age : 31
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 15:43

Ku ska linj interrneti Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 15:54

KUR SKA NJEREZ NE FORUM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 164
Age : 31
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 16:22

Kur rri duke i gjet nicke te tjereve Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 16:39

WEEEEEEE KAM THEN UN TI JE LLAFAZAN IK MER SE NUK E DU FARE Crying or Very sad Crying or Very sadCrying or Very sad PASTAJ ME LEK MER MA DHE POC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 164
Age : 31
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 16:45

gaahgahgahaghgahgahgahg o dele po un se thash per ty mreeee
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 16:46

URREJ LLAFAZANET Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 164
Age : 31
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 16:48

ncncncnc Urrej ata qe thojn urrej llafazanet Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 16:54

URREJ KTE QE PO FLET MEQE ME URREKA DHE QE I DOGJI HAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 164
Age : 31
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 16:57

hahahahahahahahahahahahah
urrej ate qe me foli mu neshti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 17:14

URREJ KTA QE SI RRIN AJO ME I VEN DUN ME I FUT HUNDET GJITHANDEJ HAHAHAHAH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 18:01

URREJ RREMUJEN rendeer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Thu Oct 02 2008, 19:21

urrej ato qe me ngasin cunat se i gri fareeeeeeeeeeeeeeeeee lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sun Oct 05 2008, 15:05

urrej vetenn :545: :545: :545: :545: :545: :545: :545:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sun Oct 05 2008, 15:08

struga-girl shkruajti:
urrej vetenn :545: :545: :545: :545: :545: :545: :545:


ca pate mi :444: se pot e jap noi :7897: ne mezi te kemi urrej veten thote kjo


urrej kur sme japin nje dite pushim :898998:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sun Oct 05 2008, 15:09

e urrej mi se jam icik si budallaqe un me vjen keq per cdo gje dhe e ha vet ne fund
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sun Oct 05 2008, 15:44

struga-girl shkruajti:
e urrej mi se jam icik si budallaqe un me vjen keq per cdo gje dhe e ha vet ne fund


aaaaaaaaaaaaaaaa ktu jam ok me ty se dhe vete ashtu jam perhre ma fusin :929:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sun Oct 05 2008, 16:46

ehhh ca me bo mi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   Sun Oct 05 2008, 21:33

mosmirnjohjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: UREJJ"""""?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
UREJJ"""""?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: chit-chat-
Kėrce tek: