-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Sun Oct 05 2008, 21:32

ncncncnc kush e bo suprizen e kush i mer meritat ncncncn weeeeeee mka ik truni tashi :0128: :0128: :0128: :0128: :0128:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Sun Oct 05 2008, 23:06

wawawawa ca supriza po marim ne o bor?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Sun Oct 05 2008, 23:30

SISSSSSSS A TA DISH TI KUSH MI MER MERITAT MU PO JA KJO NJERA KTU SMI JEP MU JA JEP KENGETARIT :545: :545:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Mon Oct 06 2008, 11:20

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
SISSSSSSS A TA DISH TI KUSH MI MER MERITAT MU PO JA KJO NJERA KTU SMI JEP MU JA JEP KENGETARIT :545: :545:

:7897: :7897: pse genjen ti heeeeee :878: do te gri fare
ooooooo xhike oooooooooo :0127: ty ti dhash te parat une mos genje tani mire laliiiiiiiii se te nxiva fare te nxiva :0112: se te kam xhan :33288: :1986:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Mon Oct 06 2008, 11:22

<_CoSsA^NuOvA_> shkruajti:
ncncncnc kush e bo suprizen e kush i mer meritat ncncncn weeeeeee mka ik truni tashi :0128: :0128: :0128: :0128: :0128:
:545: :545: :545: :545: :545: :545: :545: :545: :545: :545: :545: :545: :545: :545: :545: ketu me ke prek :39698: :39698: :39698:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 164
Age : 31
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Mon Oct 06 2008, 11:31

Miremengjesi te gjitheve erdha una .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 164
Age : 31
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Mon Oct 06 2008, 11:36

UUUU po ktu vetem une qenkeam :444:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Mon Oct 06 2008, 11:47

jo ri se jam dhe une gjessssssssss nejhere :1986:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Mon Oct 06 2008, 14:41

erdha unnnnnnnnnnnnnnnn :4478: :4478: :4478: :4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Mon Oct 06 2008, 15:19

strugaaaaaaaa :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: sa mire qe beeereeeeeeeeeeeeeeeee :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 164
Age : 31
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Mon Oct 06 2008, 21:02

Alo mamroma ta gjitheve .....a jeni mair te gjith re?? un mair jom me llimje barku cik po do kaloj lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Tue Oct 07 2008, 10:22

erdha une :7777: shpresoj te jete nje dite e mbare per te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Tue Oct 07 2008, 14:11

erdha unnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :4478: :4478: :4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
[DJ^TRINITY]
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 164
Age : 31
Location : Irak
Humor : humorist
Registration date : 10/09/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Tue Oct 07 2008, 15:25

erva unaaaaa... ciao a tuti nga une bello mahmuti Very Happy:D:D:D:D
si jeni mire jeni? si jam une mireeee???? Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Tue Oct 07 2008, 18:01

erdha prap unnnnnnnnnnnnnnnnnnn :0112: :0112: :0112: :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Wed Oct 08 2008, 00:36

[b]CIAO TUTTI BELLI E BRUTTI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Wed Oct 08 2008, 16:21

pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Wed Oct 08 2008, 19:35

helloooooooooooooo :0112: :0112: :4269: :4269: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Wed Oct 08 2008, 20:01

PERSH ALL :0124:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Thu Oct 09 2008, 17:08

:0126:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Sun Oct 12 2008, 03:53

M.MBREMA M.GJESI M.DITA Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Sun Oct 12 2008, 10:34

mirmengjesi :1986:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Sun Oct 12 2008, 13:24

PERSH MIQQ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Sun Oct 12 2008, 13:47

ja klm te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Sun Oct 12 2008, 13:54

EKLIPS IKE?KLM DHE TI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Sun Oct 12 2008, 14:15

KLM ALL DHE BENI ME SHUM VIZITA NE FORUM CIAO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Mon Oct 13 2008, 16:39

erdha uneeeeeeeeee po qenkam vetem spaska nejri fare :545:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Mon Oct 13 2008, 20:00

PERSH MIQ SI JENIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII DHE PSE QENKAM VETEM ME DUKET SE E KEMI ME TURNE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Tue Oct 14 2008, 17:00

pershendetje tonce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Wed Oct 15 2008, 01:03

persh forumista
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Wed Oct 15 2008, 17:06

ciao klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Fri Oct 17 2008, 16:21

persh ju qe sjnei dhe ju qe do vini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Sun Oct 19 2008, 12:02

hiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Mon Oct 20 2008, 00:45

persh ku jeni o peopleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Mon Oct 20 2008, 18:52

ti ri poc mos gerthit se i trembe :444456: :444456:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Mon Oct 20 2008, 21:06

pershhhhhhhhhhhhhhhhh riiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii prej inatit te ksaj qe jep urdheraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stupenda
i/e RI
i/e RI


Numri i postimeve : 3
Age : 34
Location : italy
Registration date : 21/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Tue Oct 21 2008, 19:15

Mire se ju gjeta se erdha dhe une se me akuzun qe nuk vija :0126: :0126: :666458: :3333: :1986:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Tue Oct 21 2008, 21:18

Mireseerdhe ylli do kalosh bukur ketu me ne :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
xheni
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 53
Humor : SHUME
Registration date : 22/10/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Wed Oct 22 2008, 22:44

PERSH ERDHA TANI UNE PO SPASKA ASNJE KTU :545:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Thu Oct 23 2008, 11:14

gjesiiiiiiiiii o poc mos gerthit ri se te nxiva :66: :66: sna ka dal gjumi akoma ky gerthet po deshe na jep noi kshu :33288: :33288: Embarassed Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Thu Oct 23 2008, 12:16

erdha unnnnnnnnnn :0112: :0112: por asnje ketu ore ku jeni juuuuuuu e :444: :444: :186: :186: :186: :186:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Fri Oct 24 2008, 17:20

mireditaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ej me falni mua se un bertas pak se nuk degjoj mire hahahhahahahahha xheniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pershhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh puccccccccccccccc
eklips ndersa ty ste puc fare se ti me thau mos bertit ik sduuuuuuuuu

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Sun Oct 26 2008, 11:23

pershendetje te gjitheve Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Sun Oct 26 2008, 13:14

pershhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ku jeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Tue Oct 28 2008, 12:11

:4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478: :4478:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Tue Oct 28 2008, 20:42

erdha unnnnnnnnnn :39698: :39698:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Wed Oct 29 2008, 16:34

persh miqqqqqqqqqqq ca ka kjo ri qe hidhet kshu ncncncnc :4269:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Wed Oct 29 2008, 17:39

erdh aun :0128: :0128: :0128:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 29
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Thu Oct 30 2008, 02:16

erdha dhe un prap :0125: :0125: :0125: o sis pse vjen gjithmon me nerva ti eeeeeeeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   Thu Oct 30 2008, 11:15

o tullumbac kam qene e lumtur ate dite ri prandaj lidhesha ashtu Very Happy ja se me daten 1 ja fus me te qare mos ki merak :0112: :0112:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
PERSHENDETJE KUR HYNI E KUR DILNI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: chit-chat-
Kėrce tek: