-Parajsajone-ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 UN TE JAP PO TI?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: UN TE JAP PO TI?   Sun Oct 26 2008, 13:09

te puth te faqja se te du shum
po ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UN TE JAP PO TI?   Thu Oct 30 2008, 12:12

pervec puthjes te jap dhe nje cokollate
po ti ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
UNE,TI DHE...ENDRRAT
Princes
Princes
avatar

Numri i postimeve : 388
Location : mars
Registration date : 15/07/2008

MesazhTitulli: Re: UN TE JAP PO TI?   Thu Oct 30 2008, 16:12

un te jap nje got me qumesht se ate jam duke pi
po ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UN TE JAP PO TI?   Wed Nov 12 2008, 11:18

flmmmmmmmmmmm uen te jap kete cokollaten me spec djegs qe po ha
po ti ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
baubau
BOSS
BOSS
avatar

Numri i postimeve : 362
Age : 28
Registration date : 04/03/2009

MesazhTitulli: Re: UN TE JAP PO TI?   Sat Mar 14 2009, 20:23


po ju :66829: :66829: :66829: :66829: :66829:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: UN TE JAP PO TI?   Wed Jun 10 2009, 15:35

nje :0124: shoqeror .po ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ELTONI
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
×ŗ°”˜ INFO ”°ŗ×
avatar

Numri i postimeve : 670
Age : 36
Location : POSHTE URES
Humor : CA TE HASH !!
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UN TE JAP PO TI?   Thu Jun 11 2009, 00:54

nje :3333: shoqerore dhe nje per byreqet :666458: :vdis: dhe nje kur cohesh mjes :fly: :0123: :0123:

_________________
×ŗ°”˜`”°ŗ×...www.parajsajone.com...×ŗ°”˜`”°ŗ×...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://parajsajone.com
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: UN TE JAP PO TI?   Thu Jun 11 2009, 19:40

un te jap :0124: shoqeror.po ti xhaxhi pistoleta?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
°o.O_cš§ćŃŲvć_O.o°
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1579
Age : 30
Location : RIO DE JANERO
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UN TE JAP PO TI?   Sat Jun 13 2009, 01:44

nje pershendetje per mireseardhjen
ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Chrono_Crusade
Site Admin
Site Admin
avatar

Numri i postimeve : 1654
Age : 31
Location : durres
Registration date : 13/07/2008

MesazhTitulli: Re: UN TE JAP PO TI?   Wed Jun 09 2010, 14:44

nje tufe me trendafila
yi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://forumi.shqiperia.com/portal/
aristogata
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: UN TE JAP PO TI?   Tue Jun 22 2010, 22:47

nje perqafim
po ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: UN TE JAP PO TI?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
UN TE JAP PO TI?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: (*_*)Humor dhe barsaleta(*_*) :: Gjeagjeza & Lojra-
Kėrce tek: